متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Mimvi یک موتور جستجوی عالی برای برنامه های موبایل

12345 (بدون نظر)
Loading...
70

این روزها دنیای مجازی حال و هوای خاصی دارد در هر ماه هزاران تلفن جدید معرفی می شود و این حاکی از آن است که دنیای مجازی در حال اسباب کشی به خانه های جدید کوچکتری  است به نام موبایل ! در این میان برنامه های کاربردی موبایلها بسیار متنوع و گسترده اند و به همین دلیل پیدا کردن برنامه ی مورد نظر خودتان وقت زیادی از شما را می گیرد. در این مقاله سعی داریم تا راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم. Mimvi یک برنامه ی کاربردی همه فن حریف است که به عنوان موتور جستجویی به خدمت شما  می آید و به کمک آن می توانید برنامه های مورد علاقه ی خود را با هر زمینه و هر پلاتفرمی برای هر موبایلی مثل : آیفون، بلک بری و هر سیستم عاملی چون: آندروید جاوا و سیمبین پیدا کنید.

به طور ساده کلمه ی کلیدی مورد نظر خودتان را وارد کنید و Mimvi برنامه هایی را که فکر می کند برای شما جالب باشد به شما نشان می دهد. هربرنامه  برچسبی دارد و به این ترتیب شما به طور تقریبی متوجه می شوید که آن برنامه در چه زمینه ای است. به طور مثال یک آیکن کوچک به شما خواهد گفت که این برنامه برای آیفون یا تحت آندروید است . این آیکن کار دیگرش این است که لینکی برای صفحه ی دانلود برنامه یا برنامه های مشابه به شما می دهد و کار شما را در بسیاری از موارد آسان می کند.

ویژگی ها:

موتور جستجویی برای برنامه های موبایل

در برداشتن برنامه های آیفون، اندورید ، بلک بری و حتی برنامه های وب

محدود کردن نتایج بوسیله ی سیستم عامل

رابط کاربری ساده و کارا

بدون نیاز به ثبت نام.

سایتهای مشابه  : Getjar و Phoload

از اینجا می توانید به mimvi دسترسی داشته باشید

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد مهدی می‌گوید

    ممنون از معرفی این سایت…
    امیدوارم واسه سیمبیان (مخصوصا S60v5) هم خوب کار کنه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این روزها دنیای مجازی حال و هوای خاصی دارد در هر ماه هزاران تلفن جدید معرفی می شود و این حاکی از آن است که دنیای مجازی در حال اسباب کشی به خانه های جدید کوچکتری است به نام موبایل ! در این میان برنامه های کاربردی موبایلها بسیار متنوع و گسترده اند و