متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هکرها کینکت مایکروسافت را هک کردند!

12345 (بدون نظر)
Loading...
91
فقط چند روز پس از انتشار عمومی Kinect، یعنی افزودنی ایکس باکس ۳۶۰ هک شد. این  امر نشان از قدرت هکرهاست و قدرت آنها تا با اراده خود به مقصد نهایی یعنی هک کردن برسند (اپل بزرگترین قربانی آنهاست).
اما در مورد هک کردن کینکت می‌توان انگیزه این هکر را جایزه ۲۰۰۰ دلاری ارائه شده توسط صنایع Adafruit مستقر در نیویورک دانست. این شرکت معتقد است کینکت افزودنی یا سیستم الحاقی خوبی برای ایکس باکس ۳۶۰ است.

اما این ویدئو منتشر شده در یوتیوب نشان می‌دهد که یک هکر کنترل حرکت سیستم حسگر کینکت را گرفته است.
وقتی این جایزه برای اولین بار اعلام شد، مایکروسافتاعلام کردکه: “مایکروسافت از اصلاح این محصولات خود چشم پوشی نمی کند. با Kinect، مایکروسافت سیستم حفاظتی متعددی برای سخت افزار و نرم افزار طراحی کرده تا احتمال دستکاری محصول را کاهش دهد. مایکروسافت به تلاش خود برای پیشرفت در ساخت این نوع  پادمان ادامه خواهد داد و همکاری نزدیک با مجریان قانون و گروه های ایمنی محصول برای حفظ مقاومت  Kinect در برابر ورود به آن حفظ خواهد کرد.”
جالب توجه است که، جایزه در ابتدا ۱۰۰۰ دلار بود. بعد از شنیدن پاسخ از مایکروسافت، Adafruit آن را به ۲۰۰۰ دلار رساند.

منبع: hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد مهدی می‌گوید

    عجب قدرتی!!! عجب امنیتی!!!
    البته واسه ما خوب شدها… 😀

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط چند روز پس از انتشار عمومی Kinect، یعنی افزودنی ایکس باکس 360 هک شد. این امر نشان از قدرت هكرهاست و قدرت آنها تا با اراده خود به مقصد نهايي يعني هك كردن برسند (اپل بزرگترين قرباني آنهاست).