متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بررسی حرفه ای Netvertible

12345 (بدون نظر)
Loading...
54

مدتی است در بازار سرو کله دسته خاصی از نت‌بوک‌ها که از سوی شرکت‌های مختلف ساخته شده‌، پیدا شده که از آنها با نام‌های نت‌بوک/ تبلت، هیبرید (دو رگه) و Netvertible یاد می‌شود. Netvertible یعنی نت‌بوکی که صفحه نمایش لمسی دارد. این اصطلاح از ترکیب دو واژه Netbook‌ و convertible (به معنای قابل تغییر) درست شده است! همان طور که از اسم این گجت‌ها برمی‌آید، صفحه نمایش لمسی آنها را می‌توان به آسانی چرخاند و در موقعیتی قرار داد که بتوان از نت‌بوک مثل یک تبلت استفاده کرد.

Netvertible، یعنی یکی بخر، دو تا ببر! یا یک تیر را با دو نشان زدن. با خرید یک Netvertible، می‌توانید تبلتی داشته باشید که قدرت پردازشی، بیشتر از تبلت‌های روتین دارد و سیستم عامل مورد علاقه‌تان را هم داراست.

بهترین سایتی که در این زمینه میتونین پیدا کنین که به صورت تخصصی به بررسی عملکرد این محصولات بپردازه  و با هم مقایسهه کنه و امتیاز دهی بکنه این سایت هست

پینوشت:

البته گویا آی تی در مقاله ای به معرفی برترین این مدلها پرداخته است

هدف من از ارائه این مطلب تنها ارائه سایتی تخصصی در این زمینه برای شناساندن خوانندگان این سایت با این وسائل است و به ارائه جزئیات بیشتر نمیپردازم(و اینگونه بود که خداوند گوگل را خلق کرد!)

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. سروش می‌گوید

    بدک نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدتی است در بازار سرو کله دسته خاصی از نت‌بوک‌ها که از سوی شرکت‌های مختلف ساخته شده‌، پیدا شده که از آنها با نام‌های نت‌بوک/ تبلت، هیبرید (دو رگه) و Netvertible یاد