متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

با جعبه ابزار کروم بیشتر آشنا شوید!

12345 (بدون نظر)
Loading...
95

گزینه های جعبه ابزار کروم

یک ابزار برای دسترسی سریع که به شما این امکان را میدهد تا بروسر مورد نظر خود را انتخاب کنید ،  داده های فرم ضمیمه نشده را ذخیره کنید ، تصاویر را بزرگ نمایی کنید ، تصاویر را در کلیدهای فوری میان بر ببینید تا تمامی لینک ها را در هر پوشه جمع اوری نشانه ها  باز کنید .

جعبه ابزار /کلید خروجی          داده های فرم     راه اندازی سریع                     میان بر فوری

زمانیکه نشانگر موس بر روی یک تصویر توقف میکند ، تصویر شناور نشان داده شود .

زمانیکه بر روی قسمت Google Chrome از بروسر دیگر کلید میکنید ، بیشتر میان بر های کیبرد ممکن است اشنا باشند (مثلا Ctrl+T برای یک کلید خروجی جدید ). اما بعضی تفاوت های جزئی بین Chrome و دیگر بروسرها وجود دارد که ممکن است علاقه به Chrome  جدید را تغییر دهد .

Chrome Toolbox ( جعبه ابزار کروم ) یک قسمت اضافه شده بوسیله گوگل میباشد که نه تنها به مقایسه کلیدهای متحرک راه اندازی کمک میکند بلکه کاربردهای دیگر را هم اضافه میکند . در این جا خلاصه ای از کاربردهای ان را ارائه میدهیم :

-نوارابزار شناور : بر روی یک تصویر توقف کنید ، ویک نوار ابزار شناور را دریافت کنید که به شما این امکان را میدهد تا ان را بزرگنمایی کنید ، تصویر اصلی را مشاهده کنید یا ان را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید . در انجا یک نوار ابزار برای تصاویر ویدئویی هم وجود دارد .

-کلیدهای Tab :حالت پیش فرض کروم را زمانی برای بستن پنجره حذف کنید که میخواهید اخرین tab را ببندید . ( بنابراین پنجره باز میماند ) . شما نیز میتوانید دو بار روی tab کلیک کنید و لینک ها را در tab های جدید باز کنید .

-داده های فرم : زمینه های فرم را ذخیره کنید . بنابراین شما نباید درصورتیکه بروسر ازکارافتاد فرم را مجددا پر کنید .اگر چه به صورت خودکار ذخیره نخواهد شد .

-راه اندازی سریع : از کلیدهای Alt-1 thru تا Alt-9 استفاده کنید تا تمامی لینک ها را از هر پوشه داده شده در قسمت کنترل کننده علامت ها باز کنید . که مربوط به یک لینک نمیباشد بلکه کل پوشه را دربرمیگیرد که هرکدام tab مخصوص خود را دارند .

-قسمت کمکی میان بر فوری : این یک ویژگی میباشد که من کار را با ان شرووع میکنم . این قسمت به شما این امکان را میدهد تا تصویر تمامی کلیدهای میان بر کیبرد کروم را کامل کنید ، انها را با مجموعه دیگری از بروسرها مقایسه کنید ، و حتی انها را به منوی پسوند گزینه های زیرمجموعه منو اضافه کنید .

-تمامی tab ها را بی صدا کنید : این یک گزینه در منوی اضافه یا کسر زیرمجموعه های منو میباشد و من فکر میکنم که تمامی بروسرها باید دارای ان باشند . شما همیشه نمیدانید که تمامی صداها از کدام  tab  می ایند بنابراین میتوانید صدای همه انها را کاملا پایین بیاورید

مشخصه های بسیار بیشتری وجود دارد ( برای مثال کلید فرمان ) اما اگر هر یک از این صداها بدون تاخیر اجرا شوند انگاه جلو رفته . ان را نصب کنید ! این اولین و بزرگ ترین مورد اضافه شده برای کاربرهای Google Chrome  میباشد .

منبع: downloadsquad

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. مجتبی طاهری می‌گوید

    ترجمه‌ی ضعیفی است. انتظار ما از گویا آی‌تی بیش از این‌هاست.

    1. ITTeach می‌گوید

      چشم قویترش میکنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک ابزار برای دسترسی سریع که به شما این امکان را میدهد تا بروسر مورد نظر خود را انتخاب کنید ، داده های فرم ضمیمه نشده را ذخیره کنید ، تصاویر را بزرگ نمایی کنید ، تصاویر را در کلیدهای فوری میان بر ببینید تا تمامی لینک ها را در هر پوشه جمع اوری نشانه ها باز کنید .