متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سایت جامع استریمی تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج شد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
77

با اعلام خبر خریده شدن Friendfeed توسط Facebook افراد بسیاری به دنبال یافتن یک جایگزین گشتند.اولین سایتی که به عنوان جایگزین احتمالی معرفی شد سایت Streamy بود.

این سایت یک home page عالی برای کسانی است که در بسیاری از شبکه های اجتماعی فعالیت میکنند.در این لینک میتوانید بیشتر با این سایت آشنا شوید!

اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که این سایت در حال حاظر در دسترس نیست و علت آن فعلا دوباره نویسی کد ها  و اصلاح هسته سایت عنوان شده است!

باید دید که آیا این سایت به فکر ارتقاء کیفیت هسته خود است یا تفکری دیگر در حال اعمال است؟

یکی از طرق دسترسی به سایتهای توییتر و فیس بوک و تامبلر و همچنینی مرور فیدهای سایتهای بسته شده در ایران از همین درگاه بود که این نیز غیر فعال شده و امیدواریم که پس از دوباره نویسی کدهای سایت قدرتمند تر از گذشته به سرویس دهی بپردازد و به این زودی ها به چشم کمیته فیلترینگ ایران نیافتد!

در حال حاظر هر یک از سرویسهای اجتماعی محبوب در وب به نحوی از دسترس ما خارج میشوند.البته نمیتوان غیر فعال شدن سایت استریمی را به حساب تحریم بودن ایران گذاشت ولی همین بهانه ای شد تا از نگاهی دیگر به وضعیت وبسایتهای اجتماعی بیاندازیم.

مدتی پیش هم بزرگترین پایگاه اطلاعاتی فیلم جهان در ایران فیلتر شده بود که البته ۳ روزه باز شد!حال باید دیدکه چه عاملی باعث شد که انجمن فیلترینگ ایران به این نتیجه برسند که محتوای این سایت مناسب ایرانیان نیست؟و از طرفی چه عاملی باعث میشود که این تصمیم سریعا تغییر کند؟آیا مسئولین مربوطه تخصص لازم برای این تصمیم گیری های بزرگ را دارند؟

این وسط کاربران ایرانی هستند که همیشه مورد ظلم قرار گرفته اند چرا که  دسترسی آنها به سایتهای مهم یا از طریق مسئولین ایرانی برایشان ممنوع میشود و یا از طریق کشورهایی که ایران را تحریم نموده اند!تکلیف چیست؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نكته اي كه حائز اهميت است اين است كه اين سايت در حال حاظر در دسترس نيست و علت آن فعلا دوباره نويسي كد ها و اصلاح هسته سايت عنوان شده است! بايد ديد كه آيا اين سايت به فكر ارتقاء كيفيت هسته خود است و يا اينكه ايران را تحريم كرده است و يا تفكري ديگر در حال اعمال است؟