متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سایت”بیت لی” در دسترس است!

12345 (بدون نظر)
Loading...
146

سایتهای کوتاه کننده آدرس به تازگی از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

چرا؟

از آنجایی که رشد سایتهای میکرو بلاگینگ و اشتراک گذاری خیلی زیاد شده و تعداد آنها همچنان در حال افزایش است لذا کاربران برای انتشار مطالب و تصاویر و ویدئو های خود در این سایتها احتیاج به ابزاری برای کوتاه کردن آدرس اینترنتی مورد نظر دارند.

چرا باید آدرس اینترنتی را کوچک کرد؟

در سایتهای میکرو بلاگ بیش از ۱۴۰ کاراکتر نمیتوان منتشر کرد و از طرفی برخی از سایتهای قدیمی که فرایند مناسبی برای نامگذاری صفحاتشان ندارند در خود لینکهای بسیر طویلی میسازند که به هیچ وجه انتشار آنها از طریق میکرو بلاگ موجه نمیشود!پس بهتر است که با یکی از سرویسهای متعارف کوتاه کننده آدرس های اینترنتی این آدرسها را کوتاه کرد.

در سایتهای اشتراک گذاری و وبلاگها و سایتهای معتبر نیز نویسندگان و کاربران حرفه ای به هیچ وجه نمیپسندند که با ارائه لینکهای طویل وبسایت خود را از زیبایی و در نتیجه آماتور جلوه کردن زیر سوال ببرند.لذا به کمک این سایتها لینک مورد نظر خود را کوتاه میکنند

چه سایتهایی برای این کار موجود هستند؟

معروف ترین این سایتها سایت bit.ly هست که در کنار رابط کاربری خوب و ابزارهای مناسبی که ارائه کرده در میان سایتهای اجتماعی و میکرو بلاگ از شهرت خاصی برخوردار شده است که البته طبق معمول این سایتها در ایران چندان دوامی ندارند و سریعا جلوی راهشان مسدود میشود و فیلتر میشوند.بعد از آن میتوان به سایت tinyurl.com رجوع کرد .سایتی که هنوز هم به خوبی کار میکند و البته خدمات حاشیه ای خاصی ندارد.همچنین سایت تازه تاسیس http://1link.in نیز با ارائه خدمات متنوعش برای این کار مناسب است که خدماتش بسیار جالب تر و کاربردی تر از سایتهای بالا ست که البته چندی پیش فیلتر شد.

در اینجا شمار ا با سایت دیگری در این زمینه آشنا میکنم.اگر هنوز دوست دارید با بیت.لی کار کنید کافیست بهجای تایپ آدرس bit.ly آدرس زیر را وارد نمایید تا مجددا وارد سایت بیت.لی شوید (بدون هیچ کم و کاستی)

سایت اینترنتی  www.j.mp در دسترس شماست.از آن لذت ببرید

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سايتهاي كوتاه كننده آدرس به تازگي از اهميت خاصي برخوردار هستند. چرا؟ از آنجايي كه رشد سايتهاي ميكرو بلاگينگ و اشتراك گذاري خيلي زياد شده و تعداد آنها همچنان در حال افزايش است لذا كاربران براي انتشار مطالب و تصاوير و ويدئو هاي خود در اين سايتها احتياج به ابزاري براي كوتاه كردن آدرس اينترنتي مورد نظر دارند. چرا بايد آدرس اينترنتي را كوچك كرد؟ در سايتهاي ميكرو بلاگ بيش از 140 كاراكتر نميتوان منتشر كرد و از طرفي برخي از سايتهاي قديمي كه فرايند مناسبي براي نامگذاري صفحاتشان ندارند در خود لينكهاي بسير طويلي ميسازند كه به هيچ وجه انتشار آنها از طريق ميكرو بلاگ موجه نميشود!پس بهتر است كه با يكي از سرويسهاي متعارف كوتاه كننده آدرس هاي اينترنتي اين آدرسها را كوتاه كرد. در سايتهاي اشتراك گذاري و وبلاگها و سايتهاي معتبر نيز نويسندگان و كاربران حرفه اي به هيچ وجه نميپسندند كه با ارائه لينكهاي طويل وبسايت خود را از زيبايي و در نتيجه آماتور جلوه كردن زير سوال ببرند.لذا به كمك اين سايتها لينك مورد نظر خود را كوتاه ميكنند چه سايتهايي براي اين كار موجود هستند؟ با ما همراه شويد تا ببينيدشان