متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شایعات حاکی از خرید Groupon توسط گوگل به مبلغ ۲.۵ میلیارد دلار

12345 (بدون نظر)
Loading...
68

به نظر می رسد، اگر اظهارات منابع داخلی که نخواسته اند نامشان فاش شود و برخی از گمانه زنی های TechCrunch را بپذیریم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که گوگل به تازگی Groupon، وبسایت معاملات روزانه، را در ازای ۵/۲ میلیارد دلار خریده است.

یاهو برای خرید Groupon به قیمت ۳ میلیارد دلار تلاش کرد که ناکام ماند، ولی اطلاعات چندانی درباره علت شکست این معامله منتشر نشده است. اینکه گوگل اکنون این وبسایت را تنها در ازای ۵/۲ میلیارد دلار خریده است می تواند اینگونه تفسیر شود که تیم مدیریت Groupon ترجیح داده تا آینده خود را به جای یاهو در گوگل رقم بزند.

علاوه بر پول نقدی که از این داد و ستد نصیب گوگل می شود – از آنجا که Groupon‌ خیلی سودده است – احتمالا ارتباط تنگاتنگ و نزدیک‌تری بین Groupon و زیربخش‌های Shopping و Places کمپانی گوگل ایجاد خواهد گردید به این صورت که در هنگام جستجو برای Places، نتایج جستجوی Groupon(کوپن‌های مختص Groupon) برای مشاغل محلی نیز به نمایش در خواهد آمد و یا در هنگام جستجو برای مبالغ پایینتر برای Shopping نیز نتایج جستجوی Groupon( کوپن‌ها یا همان Coupons) می تواند در نتایج ظاهر شود.

با این وجود، من که به شخصه امیدوارم در نهایت این ادغام به ایجاد سایتی به Goopon منجر شود‌

منبع: Vator.tvTechCrunch

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به نظر مي رسد، اگر اظهارات منابع داخلي كه نخواسته اند نامشان فاش شود و برخي از گمانه زني هاي TechCrunch را بپذيريم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که گوگل به تازگي Groupon، وبسايت معاملات روزانه، را در ازاي 5/2 ميليارد