متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

جایزه ۱۰۰۰ دلاری برای اولین (هکر) گوگل تی‌وی (Google TV)

12345 (بدون نظر)
Loading...
81

طراح گوگل تی‌وی، هوارد هارته(Howard Harte) برای اولین فردی که بتواند قبل از کمپانی گوگل، با موفقیت به دایرکتوری اصلی یکی از دستگاه‌های گوگل تی‌وی رخنه کرده و برنامه پشتیبانی نرم‌افزار شخص ثالث(third party) را به آن اضافه کند،  جایزه‌ای در نظر گرفته است – گزارشات حاکی از آن است که کمپانی گوگل تصمیم دارد در سال آینده، برنامه پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی سیستم عامل اندروید، برای این تکنولوژی(پلت‌فورم گوگل تی‌وی) را عرضه کند. پاداش انجام این هک، ۱۰۰۰ دلار خواهد بود که از طریق سیستم پی‌بال پرداخت خواهد شد. البته چندین قانون برای انجام این حک وجود دارد که شرکت‌کنندگان بایستی آنها را رعایت کنند. برای مثال، این حک باید اول بر روی یکی از دستگاههای گوگل تی‌وی هارته تائید شده و نیز بایستی به یک کاربر نهایی اجازه دهد که برنامه‌های کاربردی شخص سوم را در سیستم خود نصب کند.

در حالی که هارته عقیده دارد این فرآیند حک با استفاده از یک رویکرد صرفاً مبتنی بر نرم‌افزار ممکن خواهد بود، بااینحال او یک جایزه دیگر (۵۰۰ دلاری) را نیز برای سایر روشهایی که از حک سخت‌افزاری استفاده می‌کنند، در نظر گرفته است. علاوه بر این، یک فایل ویدئویی نیز باید به همراه ارائه برنامه حک در سایت یوتیوب گذاشته شود، که اجرای برنامه کاربردی Better Terminal Emulator Pro بر روی دستگاه گوگل تی‌وی نشان می‌دهد. لیست کامل مقررات مربوط به دریافت این جایزه را می‌توانید در سایت MagicAndroidApps.com Wiki مشاهده کنید.

دستگاه گوگل تی‌وی که در اصل امسال در کنفرانس طراحان نوآوریهای گوگل، یا همان Google I/O به نمایش درآمد، مبتنی بر سیستم عامل اندروید است و گوگل اظهار داشته است که امیدوار است این تکنولوژی به طور پیوسته بهترین صفحات وب را به بهترین شکل و بالاترین کیفیتی که دستگاه‌های تلویزیون ارائه می‌دهند را به کاربران ارائه دهد. تنها دستگاههایی که در حال حاضر به گوگل تی‌وی مجهز می‌شوند، سیستم نمایشRevue  کمپانی Logitech و تلویزیون‌های اینترنتی و درایور بلو-ری(Blu-ray) مدل NSZ-GT1 به همراه قابلیت اجرای تعبیه شده گوگل تی‌وی روی این دستگاهها ساخت کمپانی سونی هستند. در حالیکه این دستگاهها بیشتر از یک ماه است که به بازار عرضه شده‌اند، اما تعداد زیادی از این دستگاهها، به دلیل اینکه گوگل تی‌وی بوسیله تمام شبکه‌های عمده آمریکا، نظیر ABC، CBS، NBC و Fox مسدود شده‌ است، کاهش قیمت چشمگیری داشتند.

منبع: h-online

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. حمید می‌گوید

  چرا توسط این شبکه ها مسدود شده؟

 2. مصطفی معراجی می‌گوید

  بچه ها گفتن برو برنامه نویسی استعداد هک داری و به درآمد کلان میرسی،.. به خرج ما نرفت و …………… 😉
  تشکر برای این خبر….

 3. mo.jalilian می‌گوید

  دوستان “هک” نه “حک”
  خواستم بگم مشکله تایپی هست اما خیلی تکرار شده.

 4. sorena می‌گوید

  عمرا از ایرن کسی بتونه با این سرعت پایین در ضمن کلی لاشحور هست که بیکار معتل این داستانها هستن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراح گوگل تی‌وی، هوارد هارته(Howard Harte) برای اولین فردی که بتواند قبل از کمپانی گوگل، با موفقیت به دایرکتوری اصلی یکی از دستگاه‌های گوگل تی‌وی رخنه کرده و برنامه پشتیبانی نرم‌افزار شخص ثالث(third party) را به آن