متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت اعلام کرد:فروش Kinect بیش از ۱۰۰.۰۰۰ واحد در هر روز می‌باشد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
60

مایکروسافت دوشنبه اعلام کرد که Kinect، حسگر ضمیمه برای  کنسول بازی ویدئویی Xbox 360 که کنترلهای حرکت محور را پشتیبانی می کند، ظرف ۲۵ روز به ۵/۲ میلیون نفر در سراسر جهان فروخته شده است.

دان متریک(Don Mattrick)، رییس بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی مایکروسافت  گفت: ” ما از میزان استقبالی که مصرف کنندگان از Kinect داشته‌اند به وجد آمده‌ایم، و با جدیت با فروشندگان جزء و شرکای تولیدیمان برای تسریع در تولید و توزیع Kinect در تماسیم تا نیاز بازار هر چه سریعتر تامین گردد”

فروش کینکت Xbox 360 از زمان عرضه اش در چهارم نوامبر نسبتا ثابت مانده است. مایکروسافت ده روز پس از ارائه آن به بازار اعلام کرد که یک میلیون عدد از آن را فروخته و گفته که انتظار دارد در فصل تعطیلات، این تعداد به ۵ میلیون عدد برسد. امروز، این کمپانی یک بار دیگر باور خود به اینکه به چنین هدفی دست خواهد یافت را دوباره بیان کرد.

فروش جهانی پایه کنترل کننده بازی  PlayStation Move، محصول جدید سونی در زمینه بازیهای حرکت محور، تک رقمی نمانده است. در اواخر اکتبر، رییس و مدیر ارشد اجرایی شرکت سرگرمیهای کامپیوتری سونی در آمریکا (SCEA)، جک ترتون اظهار داشت که یک میلیون عدد از این کنسول بازی در نخستین ماه حضورش در بازار به فروش رسیده است. در اوائل این ماه، اندرو هاوس، مدیر ارشد اجرایی شرکت سرگرمیهای کامپیوتری سونی در اروپا (SCEE) گفت که یک و نیم میلیون عدد کنترولر Move در نخستین ماه عرضه اش در بازار اروپا فروخته شد.

مایکروسافت و سونی هر دو با هدف ارائه محصولی برتر  از کنسول خانگی Wii، ساخت کمپانی رقیب  Nintendo ، مبتکر بازیهای حرکتی، که به به خاطر پردازنده ضعیفتر، حافظه محدودتر و فقدان گرافیک با وضوح بالا به نظر می‌آید طول عمری کوتاه تر از Xbox 360 یا PS3 داشته باشد، کنترلر حرکت بازیهایشان را در “نمایشگاه سرگرمیهای الکترونیک” (اکسپو ۳) ۲۰۰۹ معرفی کردند.

اگرچه چهار سال از زمان عرضه کنسول Wii کمپانی Nintendo می‌گذرد، ولی “فیلس-ایم(Fils-Aime)”، رییس Nintendo در آمریکا امروز گفت که حدود ۶۰۰۰۰۰ کنسول این دستگاه در فاصله ۲۱ تا ۲۷ نوامبر فروخته شده اند.

منبع: betanews

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مايكروسافت دوشنبه اعلام كرد كه Kinect، حسگر ضميمه برای کنسول بازی ویدئویی Xbox 360 كه كنترلهاي حركت محور را پشتيباني مي كند، ظرف 25 روز به 5/2 میلیون نفر در سراسر جهان