متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ساعت زنگی و رادیوی دیجیتالی/اف‌ام توای‌لایت(Twilight) کمپانی پیور( Pure)

12345 (بدون نظر)
Loading...
163

کمپانی پیور ساعت زنگی رادیو دیجیتال/اف‌ام مدل توای‌لایت را به بازار عرضه کرد. این دستگاه، یک لامپ کم مصرف حاوی گزینه‌های نورپردازی انعطاف‌پذیر را به علاوه یک ساعت زنگی رادی اف‌ام و دیجیتالی ترکیب کرده است تا تجربه بسیار نابی را در کنار تختخواب شما فراهم کند.

مدل توای‌لایت از رادیوی دیجیتالی و اف‌ام با ۳۰ ایستگاه پخش برنامه را در اختیار مشتری قرار می‌دهد و چهار نوع تنظیمات مستقل زنگ خطر، با قابلیت تنظیم آهنگ بیدارباش به، رادیو دیجیتال، اف‌ام یا به صدای طبیعی را ارائه می‌دهد. این دستگاه یک جای فیش ۳.۵ میلی‌متری برای نصب ام‌پی‌تری(mp3) پلیر، موبایل، PMP یا سایر منابع صوتی‌تان دارد. ساعت زنگی این وسیله می‌تواند بدن‌تان را به طور طبیعی، با استفاده از شبیه‌سازی نور طلوع خورشید از خواب بیدار کند که به طور پیوسته و آرام نور را افزایش داده تا بالا آمدن خورشید هنگام صبح را شبیه‌سازی کند.

دستگاه توای‌لایت کمپانی پیور(Pure) حدود ۲۰۰ دلار قیمت دارد.

منبع: pure

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. ali می‌گوید

  مهندس یکم رم بزار روی سیستمت – یکم پول خرج کن – ممنون از مطالبت

  1. ITTeach می‌گوید

   بابا با این خرجای امروز مگه میشه
   ولی تو فکرش هستم انشالله به زودی

 2. م می‌گوید

  سلام امروزه با این زندگیهای شهرنشینی ساعت رادیویی تلفیقی خوبه که آلارمش را روی هر موج رادیو بگذاری بیدارت کنه وحدود ده تا آلارم داشته باشه ضمنا فقط اف ام نباشه بلکه ام دبلیو و اس دبلیو نیز داشته باشه وقابلیت برنامه ریزی آلارم با فلش یا مموری را داشته باشه مطمئن باشید مردم میخرند چون بکارشون میخوره ممنون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی پیور ساعت زنگی رادیو دیجیتال/اف‌ام مدل توای‌لایت را به بازار عرضه کرد. این دستگاه، یک لامپ کم مصرف حاوی گزینه‌های نورپردازی انعطاف‌پذیر را به علاوه یک ساعت زنگی رادی اف‌ام و دیجیتالی ترکیب