متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نرم‌افزار Windows Live Essentialآپدیت گردید، ابزار QFE منتشر شد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

کمپانی مایکروسافت و تیم ویندوز لایو (Windows Live) یک آپدیت نرم‌افزار مهندسی تعمیر سریع (QFE) را برای برخی برنامه‌های داخل بسته نرم‌افزاری Windows Live Essentials منتشر کرده است. حجم خود این آپدیت نسبتا کوچک است، و هیچ تغییراتی در رابط کاربر ایجاد نمی کند. این تنها یک آپدیت برای برطرف کردن  خطاهای اجرا یا همان گیر (Bug) می­باشد.

به نظر می­رسید که تمام افراد و موسسات حوزه ی‌تی، وضعیت این آپدیت را زیر نظر داشتند، به جز مسئولان سایت Wikikou.fr که اتفاقی این آپدیت را به دست آوردند. همه­­ قسمتهای این برنامه، به جز Windows Live Mesh و Windows Live Family Safety ، از این آپدیت کوچک استفاده می‌کنند که با الحاق شدن این فایل آپدیت، از نسخه ۱۵.۴.۳۵۰۲.۰۹۲۲ به نسخه جدیداً عرضه شده ۱۵.۴.۳۵۰۸.۱۱۰۹ Windows Live Essentials ارتقاء می‌یابد

  • Windows Live Writer 2011: عدم امکان استفاده از کلید ترکیبی “Alt Gr” برای اجرای برخی کاراکترهای خاص در یک صفحه کلید فرانسوی (مثل کاراکتر # {~ و غیره{)
  • Windows Live Mail 2011: اضافه کردن کاراکتر # در پایان هر ارسال ایمیل در صورتی که اینترنت اکسپلورر ۹ نصب باشد
  • Windows Live Photo Gallery: مختصات نامطلوب و اغلب نادقیق GPS توسط نرم­افزار WLPG 2011  در ویژگی Exif تصاویر که دارای مکانیابی IPTC ابرداده می باشد گنجانده شده  ولی در حال حاضر هیچ مختصات جی­پی­اسی در آن تنظیم نشده است.
  • شما برای دریافت رفع باگهای اینترنت اکسپلورر ۹ بتا می­توانید

شما می‌توانید این آپدیت را نصب کرده و  صرفا با رفتن به explore.live.com و دانلود نصب کننده windows Live Essentials ، همه امکانات رفع باگهای اخیر را دریافت نمایید. فراموش نکنید که سیستم‌تان را پس از نصب هر کدام از این مولفه‌ها، دوباره راه‌اندازی(ریستارت) نمایید. و آنهایی هم که نصب­کننده آفلاین را ترجیح می­دهند می­توانند آن را از اینجا دریافت نمایند. لطفا اگر متوجه هرگونه مورد جدیدی شدید با ارسال نظراتتان ما را در جریان بگذارید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی مایکروسافت و تيم ویندوز لايو (Windows Live) يك آپديت نرم‌افزار مهندسي تعمير سريع (QFE) را براي برخي برنامه‌هاي داخل بسته نرم‌افزاری