متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مروری بر قابلیت‌های بلندگوی حبابی شکل مدل Speak-er

12345 (بدون نظر)
Loading...
64

حتی برای شرکت مشهوری مثل Art Lebedev Studios ، نیز ارائه محصولات عجیب و غریب و طراحی محور در دنیای تجارتزده و بسیار رقابتی امروز، دشوار است. خیلی از اوقات رویاها در همان مرحله خط تولید از بین می روند، و برخی از بهترین ابزارهای طراحی شده در جهان از روی تخته طراحی فراتر نمی­روند. با این حال، شروود فورلی و میهوکو اوچی موفق شدند بر محدودیتهای تولید غلبه نموده و این ابزار فانتزی را به واقعیت تبدیل کنند. اگر به یاد داشته باشید، در ژانویه امسال بود که خبرهایی درباره The.’s Speak-er شنیدیم، و در حالی که می دانستیم طرحهایی برای آغاز ارسال آن تا پیش از آغاز سال ۲۰۱۱ به دست مصرف کننده نهایی وجود دارد تا حدی منطقی دچار تردید شدیم — هیچ چیز دلهره­انگیز­تر از این نیست که حباب امیدهایتان وقتی بیش از حد اوج گرفت بترکد.

امروز مشتاقانه می­گوییم که  Speak-er اکنون به قیمت ۹۹.۹۵ دلار در دسترس است، و اگر اطلاع یافتن از آنچه ما درباره جالبترین بلندگوهای رومیزی دنیا که تا کنون شناخته شده­اند فکر می کنیم برایتان قابل توجه است ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

مشخصات فیزیکی و کارآیی عملی مدل Speak-er
با وجود همه اهداف و ویژگیهایی که طراحان، برای مدل Speak-er در نظر داشتند، این بلندگو، یک جفت بلندگوی نسبتا ابتدایی از بلندگوهای رومیزی است. یک پیچ صدا در پشت، یک ورودی برق AC و یک ورودی صوتی ۳.۵ میلیمتری در آن وجود دارد. این سبب می شود تا بلندگو بتواند با هرگونه منبع صوتی با خروجی ۳.۵ میلیمتری به خوبی کار کند که همه چیز از کامپیوتر جیبی Nexus One تا لپ تاپ Latitude D410 یک دهه پیش را در بر می گیرد. ما قبلا شنیده بودیم که آنها به قیمت هر جفت ۱۲۰ دلار عرضه می شوند، ولی در حال حاضر یک مامور شرکت “بنیامین” یک جفت از این بلندگوها را مستقیم درب منزلتان تحویل خواهد داد – یا طبق آنچه الان در فکرش هستیم می تواند سر از جوراب هدایای بابانوئل نیز در آورد.

هیچ وسیله ای برای کنترل باس یا صدای زیر در آن تعبیه نشده است، از اینرو هرگونه تنظیمات صوتی را باید از منبع انجام دهید. ما این بلندگوها را روی میز خودمان امتحان کردیم و دریافتیم که اگرچه صداهای پایین به شکلی قابل پیشبینی ناقص بودند، ولی صداهای میانه و بالا در آن به گونه­ای غیرمنتظره دقیق و واقعی بودند. این بدین معنا نیست که باس به هیچ عنوان در آن وجود نداشت (بخوانید: وجود داشت!)، ولی با پیچاندن ولوم و کاهش صدا به زیر ۶۰ درصد بطور کلی صداهای پایین را خراب کرد. بدون پرده پوشی، این دقیقا همان چیزی بود که از مجموعه ۲ بلندگویی که فاقد ساب­ووفر اختصاصی باشد انتظار داشتیم، ولی وقتی اصوات میانه و بالا را شنیدیم به چیزی بیش از توقعمان رسیدیم. اگر شما قصد استفاده از این بلندگوها در محیط کارتان را دارید و می خواهید سطح نسبتا معقولانه و پایینی از صدا را داشته باشید، این دستگاه کارش را به خوبی انجام خواهد داد. و آنها ظاهری به مراتب بهتر از هر مجموعه بلندگویی که بتوان به قیمت ۱۰۰ دلار خرید دارند.

منبع: engadget

تصاویری از بلندگوی حبابی شکل مدل Speak-er

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. مهیار می‌گوید

    بعد یک سوال این کجاش شبیه حبابه
    باز بالون یک چیزی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حتي براي شركت مشهوري مثل Art Lebedev Studios ، نيز ارائه محصولات عجيب و غريب و طراحي محور در دنياي تجارتزده و بسيار رقابتي امروز، دشوار است. خيلي از اوقات روياها در همان مرحله