متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پیش نمایش بازی Test Drive Unlimited 2: یک رانندگی باب میل شما

12345 (بدون نظر)
Loading...
356

من در حالی که حتی یک بار هم در شهر ایبیزا(Ibiza) در اسپانیا، مکانی  که این مسابقه  MMO (مسابفات بازیهای کامپیوتری آنلاین چندنفره) برگزار می شود، حضور نداشته‌ام، ولی تجسمات ذهنی خود را از چندین دهه برگزاری این مسابقات در این جزیره،  صرف جمع آوری جلد آلبومهای مربوط به آن ساخته ام. از نظر من، این جزیره خوشگذرانی، صد برابر جذاب‌تر و لذت‌بخش‌تر از غروب خورشید  در کنار پارتی‌های کنار استخر، همراه با موسیقی Hed Kandi است. ایبیزا: مردمانی جوان و بی پروا از نظر جنسی هستند که کاملاً پرجنب‌وجوش و پرتکاپو هستند.

من از صحنه انتخاب شخصیت دلخور نیستم.میشه گفت، این اولین جشن استخری تعاملی من است. گروهی شامل شش کاندیدا – سه پسر و سه دختر که هر کدام دو تا دو تا از یک نژاد مردم شناسی مهم هستند – برایم می رقصند، و از من خواهش می کنند که به آنها جا بدهم. آنها بنا به دلایلی – شاید برای اینکه این طور وانمود کنند که نیاز به تصمیم‌گیری سریع ندارند– در زمان “بولیت تایم”(افکت‌های نوری دیجیتالی)، که سرعت رقص به یک چهارم کاهش می یابد، رقص را انجام می دهند. به نظر می رسید به جای اینکه این رقص، حرکاتی مطابق مد روز باشد، به گونه‌ای بود که انگار من با داروی بیهوشی کتاماین میخکوب شده بودم.

اگر شما از ریش یا صورت راننده تان خوشتان نمی آید، به راحتی می توانید آنها را بردارید.

من بانوی سفید را انتخاب می کنم، چون روحیات لیبرالم سبب می شود تا در انتخابم جنسیت را به نژاد ترجیح دهم. همه چیز به سرعت نرمال بر می گردد، و من متوجه می شوم که روز تولدم است، و آن ارائه کننده برنامه های تخیلی تلوزیون محلی، تس وینتوری، برایم یک فراری خریده است. من ذهنم فورا منحرف می شود. یک زندگی رو به انحراف با مزیت اتفاقی؟ چه تلاشی برای همه اینها انجام شده؟ خطری در کار است؟

آنچه در واقع اتفاق افتاده این است که “ادن گیمز” مرا فریفته است. من خدمتکاری هستم که در فِراری(Ferrari) “تس( Tess)” خوابیده ام، و آن صدای تلق‌تلوق از موتور نیست، بلکه یک ارائه دهنده برنامه های تخیلی تلوزیونی است که به پیشانی من می کوبد.

من ممکن بود در اینجا به مشکل برخورده باشم. خوشبختانه تس توانست پتانسیل من به عنوان یک راننده مسابقات را از استخر اسنوز ببیند- درباره کار چرمی اش حرفهای مختلفی بزند، و از اینرو به من پیشنهاد بدهد که او را تا آپارتمانش برسانم. در سراسر این دنیای مسابقات چند نفره، ده ها خدمتکار با “تس وینتوری” خودشان ملاقات می کنند.

به نظر می آید این ماشینها در حال صحبت درباره شما هستند، اینطور نیست؟ درباره شما قضاوت می کنند.

بازی با اینکه از ایبیزا شروع می شود ولی بعدا به نسخه ارتقا یافته بیرون از جاده O’ahu از بازی نخست باز می گردد. در آن بازی اول هم رانندگی‌ و حرکات بیرون از جاده وجود داشت ولی از ماشینهای شاسی بلند(SUV ) خبری نبود- به هر حال، این وسیله به قیمت موتورسیکلت عرضه می شود. داستان رسمی به بازنویسی انبوه کد اجرایی مربوط می شود – از برخواستن از زمین، همانطور که عبارت معمول آن را دارد – سبب شد تا توسعه دهندگان با اولویت بالایی در رابطه با اصلاح خودروها مواجه شوند. هیچ چیز نمی تواند Eden Games را از ارائه نسخه موتوری، به شکل محتوای دانلودشدنی با پرداخت هزینه، باز دارد.

شخصیتها در ایبیزا آمیزه ای جالب از رویاهای دخترانه و Euro RPG هستند، و برایشان این بسیار دلرباست که: برو به میامی و بریده ای از جزوه یک مترسک آنارشیست را بگیر. سپس نوبت به دوره آموزشی کلاس-آ شما می رسد که صدای نرم و قوت قلب دهنده اش مانند داشتن پوششی مخملی روی پرده گوشتان است.

معمای حل نشدنی و همیشگی بازی ایبیزا –ماشین چهارم که باید خرید شود کدام است؟

مطمئنم شما دارید به خودتون می‌گید– یک لحظه دست نگهدار، بازی Test Drive Unlimited 2 ، یک بازی بزرگ چندین نفره ، ولی این یکی کاملاً شبیه به بقیه بازیهای تک‌نفره است. خب، باید بگم که شروع بازی من هم می‌بایست چند نفره و آنلاین باشد، ولی مسائل فنی سبب شده تا بسیاری از ویژگیهای بازی‌های MMO ، در این بازی غیرقابل دسترسی باشند. من نتوانستم کسی را برای دیدن نسخه تبلیغاتی‌ام دعوت کنم، تا تغییراتی که در کف پارکت شده اتاقم انجام داده اند را ببینم. من نتوانستم چالشهایی با دیگر رانندگانی که از آنها عبور کرد ایجاد نمایم، چون آنها مردم نبودند بلکه بازیگران خیالی “القوسی” بودند.

با این حال، من می توانم وارد ویرایشگر قسمت انتخاب حریف مسلبقه شوم که یکی از ویژگیهای تر و تمیز  و معقولانه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد نقاط مشخصی را در نقشه قرار دهید تا مسابقه منحصربفردی ایجاد شود. شما می‌توانید از مدهای نرمال مسابقه استفاده کنید، ولی برای گذشتن از نقاط مشکل  در Speed Trap، نیاز به مهارت بیشتری در رانندگی دارید، چون هنگامی که از نقاط بازرسی خط آغاز مسابقه رد می‌شوید، این نقاط شما را وادار می‌کنند که سرعت‌تان را به سرعت مجاز کاهش دهید.

با ماشین شاسی بلند جدیدتان می توانید روح سرکش درونی خود را در آغوش بگیرید.

با داشتن کامپیوتری با اتصال درست به اینترنت، مدهای جدید مشارکتی(چند نفره) جدیدی از این بازی قابل دسترس است که می‌توانید از آنها لذت ببرید. گزینه Follow The Leader، راهی ساده‌تر  برای لذت بردن از یک بخش از اولین نسخه بازی Test Drive را ارائه می دهد که به گونه ای غیرمنتظره محبوب شده است: امکان گردش همراه دوستانتان در اطراف. همه بخشهای این مسابقه توسط نقاط معینی به شکلی مرتب و خوشایند حذف می شوند که تنها برای رهبر تعیین شده قابل مشاهده خواهد بود. چیز ویژه دیگری که درباره بازی Test Drive Unlimited وجود داشت قابلیت دیدن شخصیت رقیبتان در چرخ بود. گرچه تنها شش مدل شخصیت اساسی وجود دارند، ولی امکان نو بودن در آن گم نشده است. همانطور که عناصر بازی را با اکتشاف باز می کنید (تقریبا همه وقتی بازی یک کورس را با پیام “شما یک آرایشگاه پیدا کردید” دچار وقفه می کند به خنده می افتند!”)، شما می توانید علاوه بر ماشنتان شخصیتتان را نیز تعیین کنید. بریا اصلاح موهایتان به آرایشگاه بروید. چند عکس برگردان بزنید. اگر ماشینی را دادید که فردی با صورت پانسمان شده آن را رانندگی می کند بدانید که اخیرا جراحی پلاستیک داشته است.

محدودیتهای سکانسهای آغازین جذاب هستند؛ چالشهایی در زمینه عکسبرداری، یافتن گنج، باشگاههایی برای عضویت و مبلمان برای جمع آوری وجود دارند، که شما را به سمت چهار رکن این بازی (اجتماعی بودن، کشف کردن، رقابت و گردآوری) سوق می دهند. رانندگی انفرادی شما را به جایی در حد امتیاز ۶۰ نخواهد برد. باید خودشانس باشید که به ۱۰ برسید.

این نکته را به خاطر بسپارید که؛مدل Al فوق العاده تهاجمی و پرخاشگر است…

منظور این است که رقابت انفرادی چیزیست که ما برای این روز درگیر آن هستیم، از اینرو من به سراغ تجربه کردن کامل Al رفتم. کاربر چند تصمیم شدید می گیرد. رانندگان Al عصبانی و خشنند – این تجربه ای تند و تیز است که نقاشیهای بیشتری از شاخه Homebase از آن معامله می شوند. فیزیک هم گهگاه به مد کارتونی می رود، به گونه ای که یک ضربه محکم به واژگونی شدید و غیرلازم ماشین منتهی می شود. مطلع شده ام که روی این کار می شود.

با تمام نوسازیهای انجام شده این بازی به گونه ای وسیع شبیه بازی نخستش به نظر می رسد. با این حال، SUV های بیرون جاده ای لذتی واقعی به بازگر می دهند و با مسیرهای ناهموار و پر دست انداز گِلی سر و کار دارند که از کار با سیستم فرمان در این حالت خوشم آمد. این بازی برای کسانی که سختگیر نباشند همیشه نشانه ای یک بازی رقابتی خوب است.

…خوشبختانه، برخی از مدهای این بازی به شما اجازه می‌دهد که به طور انفرادی بازی کنید.

بازی Test Drive Unlimited، که نیرویی تازه به حوزه بازیهای مسابقه آنلاین چندین نفره(Massively multiplayer online racing) بخشیده است، در تازه‌ترین اقدام، قدم به دنیای بازی Need for Speed گذاشته است که تا این لحظه موفقیت بسیار کمی را بدست آورده است. رقابت بسیار ناچیزی برای ایجاد یک بازی مسابقه‌ای باز و قابل کاوش وجود دارد که در آن بتوانید افراد دیگر را دعوت کرده تا به هنرنمایی شما نگاهی بیندازند. استودیوی بازی‌های Eden ( Eden Games )، استاد تولید بازیهای نسبتاً گیج کننده است.

منبع: pcgamer

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. مهرداد ارجمندی می‌گوید

  ای ول خیلی چیز باحالی معرفی کردی اگه شد حتما می رم سراغش خیلی حال کردم

 2. hamid reza می‌گوید

  tope

 3. امید می‌گوید

  ایا در این بازی کارخانه ی BMW وجود دارد

 4. بی کار می‌گوید

  بچه ها من در به در دنبال این بازی میگردم ولی بعد ۴ سال نیست .چیکار کنم ؟؟؟

  1. pouya می‌گوید

   سلام داداش اگر میخوای بگو مال خودمو از شیراز برات بفرستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

من در حالي كه حتی یک بار هم در شهر ايبيزا(Ibiza) در اسپانیا، مکانی كه اين مسابقه MMO (مسابفات بازیهای کامپیوتری آنلاین چندنفره) برگزار مي شود، حضور نداشته‌ام، ولي تجسمات ذهنی خود را از چندین دهه برگزاری این مسابقات در این