متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بلندگوهای سری Bump کمپانی Aluratek

12345 (بدون نظر)
Loading...
58
رادیوی بلندگودار Bump AMS01F کمپانی Aluratek

کمپانی Aluratek عرضه رادیوی بلندگودار بیسیم خود با نام Bump، که شامل بلندگوی قابل­حمل مدل AMS01F، فرستنده AUWS01F USB با بلندگوی بیسیم، کیت رادیوی بلندگودار AWS01F با بلندگوهای جداشدنی بیسیم کنترل­ازراه­دور، و بلندگوی قابل­حمل یون لیتیوم ۳.۵ میلیمتری APS01F می­باشد را آغاز نموده­است.

Bump AMS01F یک رادیوی بلندگودار قابل­حمل با دو خروجی ۳ وات، یک نمایشگر ۲.۸ اینچی LCD و گیرنده FM داخلی است. این دستگاه با بیشتر دستگاههای MP3 player سازگاری دارد و مجهز به پورت USB و اسلات کارت SD/SDHC برای اجرای مستقیم  فایلهای موسیقی MP3، WMA و WAV است. قیمت آن ۴۹.۹۹ دلار می­باشد.

رادیوی بلندگودار Bump AWS01F کمپانی Aluratek

دستگاه Bump AWS01F شامل یک رادیوی بلندگودار AMS01F با بلندگوی کنترل­از­راه­دور بیسیم است. بلندگوی بیسیم آن از تکنولوژی بیسیم ۲.۴ گیگاهرتز استفاده می­کند و مجهز به ۲ خروجی صوتی ۲ واتی می­باشد. این سیستم قابل گسترش با شش بلندگوی بیسیم است. این مجموعه بلندگوی بیسیم به قیمت ۹۹.۹۹ دلار عرضه می­شود.

بلندگوی Bump AUS01F کمپانی Aluratek

Bump AUWS01F بلندگویی بیسیم با فرستنده GFSK 2.4 گیگاهرتز USB با ۸ کانال قابل­انتخاب برای کامپیوتر شماست. این بلندگو دارای ۲ خروجی ۲ واتی است و محدوده ارسال بیسیم آن ۶۰ فوت می­باشد. شما می­توانید این دستگاه را به قیمت ۷۹.۹۹ دلار (۷۵.۱۶ دلار در سایت Amazon) تهیه نمایید.

و در نهایت، Bump APS01F یک بلندگوی کوچک برای استفاده با دستگاههای قابل­حملی مانند MP3 player، PMP، تلفن همراه، نوتبوک/نتبوک و غیره است. این دستگاه دارای خروجی ۲.۵ واتی و “حفره باس” قابل گسترش می­باشد. بلندگوی APS01F به قیمت ۱۹.۹۹ دلار قابل تهیه می­باشد.

منبع: aluratek و hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

كمپاني Aluratek عرضه راديوي بلندگودار بيسيم خود با نام Bump، كه شامل بلندگوي قابل حمل مدل AMS01F، فرستنده AUWS01F USB با بلندگوي بيسيم، كيت راديوي بلندگودار AWS01F با بلندگوهاي