متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نرم افزار PDFProtect: فایلهای PDFتان را با گذرواژه(رمز عبور) حفاظت کنید

12345 (بدون نظر)
Loading...
61

فایلهای PDF یکی از رایجترین فرمتهای اسناد می­باشند ولی تامین امنیتی فایلهای PDF معمولا چندان آسان نیست. شاید نخواهید نرم­افزار گرانقیمت Adobe Acrobat را صرفا برای رمزگذاری چند سند بخرید. در اینجاست که نرم­افزار PDFProtect وارد میدان می­شود. این یک نرم­افزار رایگان آنلاین است که به شما امکان می­دهد تا به سادگی فایلهای PDF خود را به صورت آنلاین به حفاظت گذرواژه­ای مجهز کنید.

صرفا کافیست سند PDFتان را آپلود کنید و گذرواژه­ای که مد نظر دارید را به آن اختصاص دهید. این ابزار همچنین از شما می­خواهد تا گذرواژه اختصاص­یافته را دوباره تایپ نمایید تا از اشتباه تایپی اجتناب شود. شما همچنین می­توانید قدرت پایین یا بالای این رمزگذاری را تعیین نمایید. یک رمز با قدرت پایین ممکن است سند PDF شما را خیلی امن نسازد ولی خوانده شدن آن توسط نسخه­های قدیمیترAdobe Reader را امکانپذیر خواهد ساخت. از سویی دیگر، رمز با قدرت بالا امنیت افزایش یافته­ای را فراهم خواهد کرد ولی سند شما با نسخه­های قدیمیتر Adobe Reader سازگاری نخواهد داشت.

قابلیتها:

  • افزودن حفاظت گذرواژه (password) به صورت آنلاین به فایلهای PDF
  • بدون محدودیت در طول/نوع گذرواژه.
  • انتخاب رمزگذاری ضعیف یا قوی.
  • بدون نیاز به ثبت­نام.

از سایت PDFProtect در نشانی www.pdfprotect.net بازدید نمایید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فايلهاي PDF يكي از رايجترين فرمتهاي اسناد مي باشند ولي تامين امنيتي فايلهاي PDF معمولا چندان آسان نيست. شايد نخواهيد نرم افزار گرانقيمت Adobe Acrobat را صرفا براي رمزگذاري