متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آماده استفاده از اسامی دامنه‌‌های هوشمندتر شوید،دامنه‌‌های با پسوند .ng در راه هستند!

12345 (بدون نظر)
Loading...
86

شاید شما هم متوجه افزایش انفجاری در تعداد دامنه‌های هوشمند با پسوند “ly” در این چند سال اخیر شده باشید. این دامنه، یک دامنه سطح  بالا و متعلق به کشور لیبی است. هم اکنون یک دامنه جدید وارد بازار شده است و ما تصور می کنیم که افراد زیرک در سرتاسر دنیا، در شرف پایه گذاری کارهایشان با  سایت‌‌های .ng هستند.هر چیزی که می‌‌تواند به عنوان یک پسوند عمل کند، احتمالا”  میتواند مقداری سرمایه را به سمت خود جذب کند، و درخصوص این دامنه جدید نیز، سود حاصل از درخواست برای ایجاد این دامنه‌ جدید، مستقیم به کشور نیجریه سرازیر می‌شود، چون دامنه سطح بالای با پسوند ng متعلق به این کشور است.

انجمن ثبت اینترنت نیجریه (NIRA)27 نفر را بکار گرفته تا شروع به فروش این دامنه‌‌ها کنند اما بیشتر آنها سایت‌‌هایشان را هنوز به روزرسانی نکرده‌‌اند. بسیاری از کمپانی‌‌های موجود اینگونه به نظر می آید که این دامنه ها را بصورت جعل هویت توسعه  می دهند. بعنوان نمونه ممکن است فیس بوک سایت Facebooki.ng رابخرد.

به همین صورت، خودتان را آماده این حالت کنید که هر کلمه‌ای که  زمان حال استمراری را دارد بصورت یک دامنه اینترنتی در بیاید(توضیح: در زبان انگلیسی، زمان حال استمراری با پسوند سه حرفی ing ساخته می‌شود، و در اینجا منظور نویسنده به همین قضیه است.).بسیاری از کلمات دارای پسوند ing وجود دارند که سایتهای جدیدی می‌توانند بر پایه آنها ایجاد شوند.این وضعیت میتواند ابزار جدیدی را در اختیار کلاهبرداران پست‌های الکترونیکی(ایمیل) نیجریه‌‌ای بگذارد تا بتوانند از آن در پروژه‌های کلاهبرداری و فریب اینترنتی خود استفاده کنند.اما به هر حال، از سال نو لذت ببرید و امشب زیاد خودتان را درگیر این قضیه پسوند دل نکنید.

منبع: maximumpc

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شايد شما هم متوجه افزایش انفجاری در تعداد دامنه‌های هوشمند با پسوند "ly" در این چند سال اخیر شده باشید. اين دامنه، یک دامنه سطح بالا و متعلق به کشور ليبي است