متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرانجام دستگاه های مبتنی بر Nokia Windows Phone 7 به تصویر درآمدند

12345 (بدون نظر)
Loading...
54

بسیاری از مردم هنور در شوک بیانیه مشترک نوکیا/ مایکروسافت به سر می برند و در حال حاضر تصاویری از دستگاه نوکیایی که توسط ویندوزفون ۷ مایکروسافت پشتیبانی شده، منتشر شده است. اما مدیر دستگاه های هوشمند نوکیا ” Jo Harlow ” در کنگره جهانی موبایل تایید نمود که نمونه های اولیهِ ارائه شده واقعی هستند. جزئیات خاصی از این موبایل ذکر نشده اند اما طبق آن چیزی که نشان داده شده این گوشی دارای یک صفحه نمایش لمسی بزرگ و چند رنگ متنوع می باشد. خانم Harlow اشاره کرد که این موبایل می تواند در سال ۲۰۱۱ آماده بشود. این گوشی به طور مبهمی شبیه به نسخه ارتقا یافته ای از Nokia C7 به نظر می رسد. به هر حال ما فرض می کنیم که این گوشی توسط برخی مشخصات تازه و شاداب (juicy) تقویت خواهد شد. البته هنگامی که این گوشی به مرحله تولید رسید با توجه به ویندوز فون ۷ آن حداقل به یک پردازشگر Snapdragon نیاز خواهد داشت.

مدیر عامل نوکیا اتهام اینکه وی جاسوس مایکروسافت بوده و بدین منظور فرستاده شده است که ویندوز فون ۷  را به شرکت رقیبش قالب کند و اینگونه سهم بازارش را بزرگتر نماید، را انکار کرد. هم چنین وی اشاره کرد که ساختار سازمانی طوری ساخته شده که تمام تیم مدیریت درگیر اینچنین حرکت مشکلی بوده­اند و هیئت مدیره است که می گوید به سمت کدام پلتفرم بروند یا نروند! در همین رابطه وی اعتراض های صورت گرفته توسط کارمندان شرکت را تصدیق کرد. تیم های توسعه و فروش از این نکته آشفته بودند که وقتی مهندسان شرکت بر روی سیمبیان و پلتفرم های دیگر کار می کردند با این عملِ شرکت به وضوح دچار زیان شده­اند.

منبع: ubergizmo

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. babak می‌گوید

  تشکر از مطلب خوبتون
  (ضمنا Harlow خانم هستش!)

  1. عباس كريمي می‌گوید

   سلام بابک جان
   متشکرم که یادآوری کردی،‌ تصحیح شد D:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بسياري از مردم هنور در شوك بيانيه مشترك نوكيا/ مايكروسافت به سر مي برند و در حال حاضر تصاويري از دستگاه نوكيايي كه توسط ويندوزفون 7 مايكروسافت پشتيباني شده، منتشر شده است.