متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

صفحه کلید فشرده مدل انگیج(Engage)مجهز به فناوری ارگوموشن(ErgoMotion)

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

شرکت اسمارت‌فیش (Smartfish) صفحه کلید فشرده انگیج (Engage) را معرفی نمود (مدل K2418B) که مجهز به فن‌آوری ارگوموشن (ErgoMotion) است. این وسیله نخستین صفحه کلید هوشمندی است که از صدمات ناشی از خستگی مکرر جلوگیری می‌کند. این صفحه کلید به وسیله سامانه هوشمند حرکتی طراحی شده تا نحوه فعالیت تایپ شما را زیر نظر داشته باشد و موقعیت صفحه کلید را متناوبا تغییر دهد که به این وسیله دست‌ها و مچ‌های شما در هنگام تایپ دچار محدودیت نباشند. هوش موجود در این صفحه کلید بسامد تایپ شما را زیر نظر داشته و تصمیم می‌گیرد که چه هنگام به صورت خودکار و دقیق موقیتش را تغییر دهد تا دست‌ها و مچ‌های شما در هنگام تایپ در یک موقعیت ثابت گیر نکنند.

صفحه کلید انگیج محصول اسمارت‌فیش از پورت یو اس بی بهره برده و تحت ویندوزهای اکس پی و ۷ کار می‌کند. قیمت این صفحه کلید ۱۴۹.۹۵ دلار بوده که در وبسایت آمازون تنها ۱۳۹ دلار فروخته می‌شود.

منبع:‌ smartfish

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. مینا می‌گوید

    خیلی جالب بود.برا من که با کیبورد سروکار دارم یعنی روزی۱۰ساعت پشت میزوکیبوردم جالب بود.ولی فکر نکنم مسئولان شرکتمون چنین مبلغی رو واسه آسایش ما پرداخت کنن.حیف.

  2. bahare می‌گوید

    lotfan bishtar rajebesh matlab bezarid
    yani bishtar tozih bedin chikar mikone
    merc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت اسمارت‌فیش (Smartfish) صفحه کلید فشرده انگیج (Engage) را معرفی نمود (مدل K2418B) که مجهز به فن‌آوری ارگوموشن (ErgoMotion) است. این وسیله نخستین صفحه کلید هوشمندی است