متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دستگاه ذخیره‌سازی ۴ دیسکی مرکوری الیت آل پرو کیو ایکس ۲ محصول OWC

12345 (بدون نظر)
Loading...
39

کمپانی آدر ورلد کامپیوتینگ (Other World Computing) یا OWC محصول جدید خود را به نام الیت آل پرو کیو ایکس ۲ (Elite-AL Pro Qx2) که یک دستگاه ذخیره‌سازی چهار دیسکی حرفه‌ای از نوع  RAID است به بازار عرضه کرد. کیو ایکس ۲ دارای چهار محفظه ۳.۵ اینچی ساتا (SATA) بوده و با شرایط سخت‌افزاری RAID ٬ سرعت انتقال اطلاعات آن به بیش از ۳۰۰ مگابایت در ثانیه بالغ می‌شود. این وسیله از تنظیمات NRAID Span و RAID0/1/5/10 پشتیبانی می‌کند.

این دستگاه مجهز به دو پورت فایروایر ۸۰۰ ٬ یک پورت فایروایر ۴۰۰ و یک پورت یو اس بی ۲.۰/۱.۱ و یک رابط ای ساتا (eSATA) می‌باشد. با این حال٬ الیت آل پرو کیو ایکس ۲ فاقد پورت لن اترنت بوده که این موضوع به معنای آن است که این دستگاه نمی‌تواند یک وسیله ذخیر‌ه‌سازی متصل به شبکه باشد. کیو ایکس ۲ دارای یک پوشش آلمومینیومی صیقل‌خورده است.

قیمت این دستگاه از ۲۹۹.۹۹ دلار در مدل بدون هارد دیسک شروع شده و به ۱۲۷۹.۹۹ دلار در مدل دارای چهار هارددیسک ۳ ترابایتی ختم می‌شود. علاوه بر این٬ مدل‌های رده اقتصادی نیز معرفی شده‌اند که دارای ۵ سال ضمانت بوده و قیمت آن‌ها بین ۷۲۹.۹۹ دلار (مدل ۲ ترابایتی) و ۲۲۱۹.۹۹ دلار (مدل ۱۲ ترابایتی) در نوسان است.

منبع: owc

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی آدر ورلد کامپیوتینگ (Other World Computing) یا OWC محصول جدید خود را به نام الیت آل پرو کیو ایکس ۲ (Elite-AL Pro Qx2) که یک دستگاه ذخیره‌سازی چهار دیسکی حرفه‌ای از نوع