متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اندر احوال OpenWith در مک

12345 (بدون نظر)
Loading...
77

فرق open with در مک با ویندوز در این است که شما در ویندوز ۲ حالت برای open with دارید یکی این که فایل مورد نظر مثلا با پسوند jpg را یک بار با برنامه ی دلخواه اجرا کنید یا اینکه همیشه فایلهایی با پسوند مثلا jpg با برنامه دلخواه باز شود.

اما اپل برای open with یک گام بالاتر رقته و این امکان را به شما می دهد که اگر مثلا یک عکس به نام appleit دارید و می خواهید این عکس همیشه با photoshop  باز شود و بقیه عکس های jpg شما با iPhoto این کار را براحتی  بتوانید انجام دهید .

جهت باز کردن یک فایل برای یک بار با برنامه مورد نظر روی فایل راست کلیک کرده و از منوی open with برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

حال اگر بخواهید تا فقط این فایل همیشه با مثلا photoshop  باز شود و بقیه فایل ها با پسوند jpg با همان preview باز شود . ابتدا روی فایل  راست کلیک کرده و از منوی open with گزینه other را انتخاب کرده سپس در صفحه ای که باز می شود برنامه مد نظرتان (مثلا فتوشاپ) را انتخاب کرده و چک مارک کنار always open with را بزنید.

اما اگر بخواهید که فایل های jpg همیشه با  photoshop باز شود باید روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه get info را انتخاب کنید. (بجای اینکار می توانید فایل مورد نظر را  select کنید و سپس “command +i” را فشار دهید ) و سپس در صفحه ای که باز می شود در قسمت open with ابتداphotoshop را انتخاب کنید و سپس دکمه  change all را کلیک کنید .

به همین راحتی می توانید open with فایلها را در مکینتاش مدیریت کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فرق open with در مک با ویندوز در این است که شما در ویندوز ۲ حالت برای open with دارید یکی این که فایل مورد نظر مثلا با پسوند jpg را یک بار با برنامه ی دلخواه اجرا کنید یا اینکه همیشه