متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اچ‌پی و معرفی دو پرینتر بزرگ برای طرحان حرفه‌ای + عکس

12345 (بدون نظر)
Loading...
194

اچ پی، دو ePrinter فرمت بزرگ جدید خود را، که به وب متصل می شود ،برای حرفه ای های طراحی معرفی می کند. دیزاین جت مدل  T1300عمدتا به کار گروه های کار بزرگ می آید، و دیزاین جت مدلT790 ePrinter برای تیم های کوچک طراحی فنی موبایل طراحی شده است.

T790 در مدل های ۲۴ یا ۴۴ اینچی در دسترس می باشد. این مدل، رول بالا بارگذاری و حافظه ی ۸ گیگا بایتی را عرضه می کند، و این امکان را به کاربران می دهد، تا فایل های پیچیده را به آسانی چاپ کنند. مدل T1300 ، حافظه ی ۳۲ گیگا بایتی را پیشنهاد می دهد، که قابلیت چاپ بالغ بر دو پرینت A1/D-sized را در هر دقیقه دارد. همچنین قابلیت دو رول رسانه و تعویض هوشمند را نیز دارد. آنها چاپ با وضوح تصویری بالغ بر ۲۴۰۰×۱۲۰۰ را ارائه می دهند.

با استفاده ازصفحه ی نمایش لمسی رنگی ، پرینترهای دیزاین جدید، به کاربران اجازه میدهد تا بدون کامپیوتر، مستقیما از وب پرینت بگیرند و اسکن کنند. این پرینتر های به وب وصل شونده، به کاربران این امکان را می دهند، تا با دور بودن از کامپیوتر و یا موبایل های هوشمند پرینت بگیرند، و همچنین قادرند تا به طور مستقیم از درایو فلش یو اس بی پرینت بگیرند. هر دو مدل T790 و  T1300 در مدل های پست اسکریپت (Post Script) نیز در دسترس هستند.

منابع: Businesswire . HP1|2

قیمت و زمان فروش

مدل قیمت زمان فروش
HP Designjet T1300 ePrinter $۶,۱۹۰ June 1
HP Designjet T1300 PostScript ePrinter $۷,۰۹۰ June 1
HP Designjet T790 24-inch ePrinter $۲,۵۰۰ June 1
HP Designjet T790 24-inch PostScript ePrinter $۳,۰۰۰ June 1
HP Designjet T790 44-inch ePrinter $۴,۳۰۰ June 1
HP Designjet T790 44-inch PostScript ePrinter $۴,۹۰۰ June 1

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. جواد اسدالله پور می‌گوید

    دست درست

    من میخواستم برای شرکتم یک پرینتر بگیرم

    یاعلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اچ پی، دو ePrinter فرمت بزرگ جدید خود را، که به وب متصل می شود ،برای حرفه ای های طراحی معرفی می کند. دیزاین جت مدل T1300عمدتا به کار گروه های کار بزرگ می آید، و دیزاین جت