متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اشتراک گذاری راحت تر مطالب در بیش از ۱۰۰ سرویس اینترنتی !!!

12345 (بدون نظر)
Loading...
65

دیروز مطلبی را در دنیای افزونه ها خواندید که در مورد اشتراک گذاری مطالب در فیسبوک بود . البته افزونه ای که معرفی کردیم ، مخصوص مرورگر کروم بود . اما این افزونه مخصوص فایرفاکس بوده و بسیار کامل تر از افزونه کروم است . اتفاقا این افزونه نیز توسط تیم Shareholic ساخته شده است .

افزونه Shareholic توانایی این را دارد تا مطالب مورد نظر شما را در بیش ۱۰۰ سرویس های اینترنتی به اشتراک بگذارد . فیسبوک ، توییتر ، دیگ ، دلیشز، گوگل باز ، لینکداین ، بیت لی و ….. .

ابتدا این افزونه را از دنیای افزونه ها دریافت کرده و نصب کنید ( پسورد : www.addons.ir ) .

به منظور اشتراک گذاری این مطالب در سرویس های ذکر شده نیز کافیست که روی آیکون این افزونه در نوار ابزار فایرفاکس کلیک کرده و سرویس مورد نظر خود را از درون لیست انتخاب کنید .

پس از انتخاب هرکدام از این سرویس ها ، پنجره مربوط به آن باز شده و از شما درخواست تاییدیه برای به اشتراک گذاری مطلب مورد نظر میکند .

به منظور اضافه کردن سرویس های بیشتر به این لیست ، کافیست روی گزینه More options کلیک کرده و سرویس های خود را از لیست سمت چپ به لیست سمت راست اضافه کنید .

این افزونه از نسخه ۳.۰ تا آلفا ۷ فایرفاکس را پشتیبانی میکند . پس مشکلی در نصب آن نخواهید داشت .

صفحه اصلی افزونه Shareholic در وبسایت افزونه های فایرفاکس

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیروز مطلبی را در دنیای افزونه ها خواندید که در مورد اشتراک گذاری مطالب در فیسبوک بود . البته افزونه ای که معرفی کردیم ، مخصوص […]