متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

جارو برقی‌های آینده یا همان دستکش‌های امروز

12345 (بدون نظر)
Loading...
70

جارو برقی‌ها هم همانند بسیاری از لوازم روز به روز دارند کوچکتر می‌شوند. شما به زودی قادر خواهید بود تا یکی از آن‌ها را همانند دستکش به دست کنید و اتاقتان را جارو بکشید.

جاروبرقی دستکشی ایده‌ی یکی از دانشجویان دانشگاه فلورانس ایتالیا است. مطمئناً این نوع از جارو برقی‌ها در برخی شرایط بسیار مفید واقع می‌شوند. به‌خصوص وقتی که بدانید می‌توانید هر چیزی را به راحتی با کشیدن دست خود بر روی آن جارو کنید.

همیشه یک ایده‌ی مفهومی و ساده می‌تواند آغازی برای اختراعات بزرگ باشد. شاید همین مورد، تفاوت میان افراد باهوش و افراد معمولی باشد که باهوش‌ها به ذهنشان بیشتر اجازه می‌دهند ایده پردازی کند.

با این همه هیچ وقت نمی‌توانیم بگوییم که یک ایده کامل است. با اینکه این ایده، ایده‌ی بسیار جالبی است ولی شاید برای جارو کردن کف اتاق کمی آزار‌ دهنده باشد.

تصاویر طرح مفهومی دستکش جادویی


منبع : Mashable

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. gadjet می‌گوید

  بی مصرف ترین چیزیه که تا به حال دیدم!!!!

 2. xombi می‌گوید

  gadjet جان، معلومه تا حالا خونت رو گردگیری نکردیا…..

 3. زهرا می‌گوید

  برای گردگیری دستمال خیس که بهتره‏ انرژی هم کمتر مصرف بیشه.
  برای جارو هم که آدم کمرش میشکنه که بخواد خونه رو اینجوری جارو کنه! تازه مامان بزرگم فرچه داره اونم مصرف انرژیش کمتره همین کارو می کنه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جارو برقی‌ها مانند بسیاری از لوازم هر روز دارند کوچکتر می‌شوند. شما به زودی قادر خواهید بود تا یکی از آن‌ها را همانند دستکش به دست کنید و اتاقتان را جارو بکشید.