متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شخصیت های جدید وارد Mortal Combat می شوند

12345 (بدون نظر)
Loading...
409

مدتی است که از انتشار بازی مبارزه ای و پر طرفدار مورتال کامبت می گذرد و پس از چندین ماه از انتشار این بازی، یک نسخه ی اضافه شونده یا همان DLC برای این بازی متتشر شده که به فروش این بازی کمک به سزایی کرده است. این نسخه ی اضافه شونده شخصیتی را به دنیای مورتال کامبت معرفی کرده است که تا حد زیادی با سایر شخصیت های قبلی و اصلی کامبت، تفاوت دارد.

فردی کروگر(Freddy Krueger)، شخصیتی مرموز و شناخته شده برای بسیاری افراد به ویژه طرفداران فیلم های ترسناک هالیوودی است که با سری فیلم های “کابوس در خیابان الم” به اوج محبوبیت خود رسید. این شخصیت ترسناک  به عنوان کابوس وارد خواب افراد می شود و فقط در خواب  است که می تواند جان آنها را بگیرد. فردی کروگر با آن چنگال های ترسناک و برنده، به افراد شائوکان پیوست و به عنوان دشمن اصلی رایدن و افرادش به این مبارزه ی مرگبار دعوت شد. در این نسخه ی مکمل، یکی دیگر از شخصیت های دوست داشتنی و قدیمی مورتال کامبت، یعنی “Rain” حضور دارد. او شخصیتی است که برای اولین بار در مورتال کامبت ۴  در کنسول سگا، ظاهر شد. از ویژگی های شخصیتی او نینجایی بنفش رنگ است که همانند لقبی که به او داده شده (“باران” و “رعد و برق”) عمل می کند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. kaghaz می‌گوید

  سلام
  این بازی رو خیلی دوست دارم چون هیچ کس از راه عادی نمی تواند بر حریف غلبه کند !!
  ممنون

 2. hossein می‌گوید

  ؟سلام
  این بازی رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   سلام
   از شبکه ی Xboxlive و PSN

 3. hb می‌گوید

  سلام میخواستم بگم چگونه میتونم shao khan . goro kintaro را در ایکس باکس باز کنم در مورتال کومبات ۹

 4. کریتوس می‌گوید

  ببخشید من خودم ایکس باکس ۳۶۰ دارم . همه ی کارکترها توشه به غیر از کریتوس شائوکاهان و کینتارو و گورو و کنشی و فردی و رین و سکارلت. چه جوری باز میشند تا باهاشون بازی کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدتی است که از انتشار بازی مبارزه ای و پر طرفدار مورتال کامبت می گذرد و پس از چندین ماه از انتشار این بازی، یک نسخه ی اضافه شونده یا همان DLC برای این بازی متتشر شده که به فروش این بازی کمک به سزایی کرده است.