کنترل زمان صرف شده روی وب سایت ها توسط اپرا

 • 1390/6/6
 • حدیث دلبرد
 • 2

جلوگیری ازاتلاف زمان به هنگام استفاده از اینتذنت بسیارمشکل است. اگراراده‌ای قوی یا نوعی استراتژی مدیریت زمان نداشته

باشید، به بهروه‌وری شما آسیب جدی وارد میشود. یک راه برای افزایش بهروه‌وری وکاهش میزان زمان صرف شده روی سایتهایی که سبب اتلاف زمان می شوند این است که چگونگی صرف وقت روی اینترنت را کنترل، نوع عادت اینترنتی خود را بررسی نموده و با توجه به موارد ذکرشده محاسباتی انجام دهید.افزونه ی OpTime میزان زمانی را که برای هر سایت صرف میشود، اندازه‌گیری و لیست سایتهایی را که بیشترین زمان را برای آنها گذاشته اید به شما نشان میدهد. بنابراین استفاده از این افزونه تا حدیمدیریت زمان را برای ما امکانپذیر می سازد.

بعد از نصب این افزونه، آیکون شبیه به آیکون ایمیل یا اس ام اس در بالای صفحه و در سمت راست نوار ابزار ظاهر می گردد که با کلیک بر روی این آیکون می توانید لیست سایت ها و زمان سپری شده در هر سایت را مشاهده نمایید.

همچنین بر روی آیکون OpTime نمایشگر زمان وجود دارد که ساعت و دقایقی را که شما برای سایت فعلی و در حال استفاده صرف  کرده اید را نمایش می دهد. کوچکترین واحد زمان در افزونه ی OpTime دقیقه می باشد.

 

 

این افزونه را می توانید از اینجا دانلود کنید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
 1. معادل فایرفاکسی این افزونه چی هست ؟
  کلا پیشنهاد می‌کنم هر افزونه‌ای که معرفی می‌کنید درصورت وجود داشتن معادل آن در دیگر مرورگرها ، نام آنها را هم لیست کنید.

  1. 2 افزونه ی : Rescue Time و Page Addict افزونه های معادل Optime برای فایرفاکس می باشند. اما این افزونه ها نسخه ی 4 فایرفکس را تحت پوشش قرار نمی دهند.

   Rescue Time را می توانید از این لینک دانلود کنید: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/rescuetime-productivity-meter
   Page Addict را می توانید با این آدرس دانلود کنید: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/page addict

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *