متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

افزونه ی تبدیل ویدئوهای Youtube به MP3

12345 (بدون نظر)
Loading...
89

اگر آهنگ های مورد علاقه ی خود را از سایت هایی نظیر  beemp3 , bobm-mp3  یا YouTube دانلود می کنید با مشکل فیلتر بودن این سایت ها مواجه هستید. با استفاده از افزونه ی Tunetune.net Convertor می توانید آهنگ مورد نظر را حتی بدون باز کردن صفحه ی  YouTube  دانلود کنید. بعد از دانلود این افزونه ،آیکونی شبیه به نت موسیقی در سمت راست و در بالای نوار افزار اپرا ظاهر می گردد.

 

 

بعد از  Search ، بر روی لینک آهنگ و ویدئوهای در You tube کلیک کنید، وقتی صفحه ای که به شما پیغام فیلتر بودن سایت را می دهد نمایش داده شد. بر روی آیکون افزونه ی Tunetune.net Convertor  در نوار افزار اپرا کلیک کنید ،تا افزونه شما را به صفحه ی تبدیل شدن ویدئو راهنمایی کند. چند دقیقه منتظر بمانید تا لینک سایت برای دانلود فایل صوتی برای شما نمایش داده شود.

افزونه ی Tunetune.net Convertor را می توانید از اینجا دانلود کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر آهنگ های مورد علاقه ی خود را از سایت هایی نظیر beemp3 , bobm-mp3 یا YouTube دانلود می کنید با مشکل فیلتر بودن این سایت ها مواجه هستید. با استفاده از افزونه ی Tunetune.net Convertor می توانید آهنگ مورد نظر را حتی بدون باز کردن صفحه ی YouTube دانلود کنید. بعد از دانلود این افزونه ،آیکونی شبیه به نت موسیقی در سمت راست و در بالای نوار افزار اپرا ظاهر می گردد.