متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گوشی فلزی از بلک بری که تا حالا رونمایی نشده !

12345 (بدون نظر)
Loading...
116

امروز نگاهی می اندازیم به گوشی کاملا متفاوت بلک بری با طراحی که تا به حال از این شرکت دیده نشده بود. نام این محصول ۹۹۸۰ که آنرا می توان عضوی پر رنگ در خانواده تاچ اسکرین های بلک بری خواند. این گوشی تقریبا به گوشی های سری ۹۹۰۰ شبیه است اما طراحی آن متمایز با این خانواده می باشد.

نامهای زیادی مانند بلک بری ۷، Porsche، Knight و R47 در مورد این گوشی شایعه شده است و خیلی ها معتقند Porsche نامی است که مورد تائید قرار می گیرد اما هنوز هیچ  مقام رسمی این ادعا را تائید نکرده است.

هیچ اطلاعاتی از تاریخ انتشار و قیمت این گوشی هنوز در دست نیست اما با توجه به طراحی مشابه خانواده بلک بری ۹۹۰۰، احتمال می رود نسبتا مشخصاتی شبیه این گروه را دارا باشد.

بلک بری با طرحی شیک و اسپرت و همچنین امکاناتی از قبیل پشتیبانی  Wi-Fi ، ۳G و NFC با صفحه نمایش تاچ اسکرین نسبتا بزرگ و نیز صفحه کلید QWERTY با کلیدهای درشتر نمایی از یک کوشی لوکس و کلاسیک را ارائه کرده است.

ویدئوی گوشی بلک‌بری ۹۹۰۰

نویسنده: Maasoum

منبع: MAXPDA

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امروز نگاهی می اندازیم به گوشی کاملا متفاوت بلک بری با طراحی که تا به حال از این شرکت دیده نشده بود. نام این محصول 9980 که آنرا می توان عضوی پر رنگ در خانواده تاچ اسکرین های بلک بری خواند. این گوشی تقریبا به گوشی های سری 9900 شبیه است اما طراحی آن متمایز با این خانواده می باشد.