متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

صفحه کلیدهایی مخصوص بازی

12345 (بدون نظر)
Loading...
50
Corsair Vengeance K60

شرکت کورسیر (Corsair)، صفحه کلیدهای بازی جدید K60 و K90 را با ساختار آلومینیومی (جهت افزایش توان و ماندگاری) ارائه می کند. اولی برای بازی های تیراندازی نقش اول (FPS) طراحی شده است، در حالی که K90 برای بازی های MMO و RTS مناسب است. آن ها شامل دکمه های مکانیکی چِری اِم اِکس قرمز (Cherry MX Res) برای حرکت فرز و ضربات متعدد سریعتر، رول اور ۲۰ دکمه ای، و نرخ گزارش دهی ۱ میلی ثانیه ای، هستند.

Corsair Vengeance K90

صفحه کلیدهای K60 و K90 از یک طراحی زمینه ی کلید استفاده می کنند که نمی گذارد هیچ فشرده شدن دکمه ای، رد شود. صفحه کلید K60 به همراه محلی برای قرار دادن مچ دست چپ، ودکمه های WASD شکل دار و بافت دار است که بازی کردن را حتی برای ساعات طولانی، راحت می کند. از طرف دیگر، صفحه کلید K90 شامل ۱۸ دکمه ی بزرگ هست که می توان برنامه ی آن ها را هم از طریق نرم افزار و هم به صورت در حال کار داد؛ و با سه بانک ماکروی قابل انتخاب، شما در هر زمان، به ۵۴ ماکروی مستقل از هم دسترسی دارید. پشت هر دکمه ی K90، به طور انفرادی توسط یک LED آبی روشن می شود که می توان روشنایی آن را در سه حد متفاوت تنظیم کرد.

صفحه کلیدهای کورسیر ونگینس K60 و K90 به ترتیب ۱۰۹$ و ۱۲۹$ قیمت گذاری شده اند.

Corsair Vengeance K60
Corsair Vengeance K90

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. misssdandelion می‌گوید

    ووووو خیلی باحالن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت كورسير (Corsair)، صفحه كليدهاي بازي جديد K60 و K90 را با ساختار آلومينيومي (جهت افزايش توان و ماندگاري) ارائه مي كند. اولي براي بازي هاي تيراندازي نقش اول (FPS) طراحي شده است، در حالي كه K90 براي بازي هاي MMO و RTS مناسب است. آن ها شامل دكمه هاي مكانيكي چِري اِم اِكس قرمز (Cherry MX Res) براي حركت فرز و ضربات متعدد سريعتر، رول اور 20 دكمه اي، و نرخ گزارش دهي 1 ميلي ثانيه اي، هستند.