متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی مانیتور‌های شرکت ایزو (EIZO)

12345 (بدون نظر)
Loading...
408

شرکت ایزو (EIZO) دو مانیتور جدید با کیفیت Full HD به نام های EV2335W و EV2315Wو مناسب برای استفاده های تجاری و دفتری را معرفی کرده است. این مانیتورهای ۲۳ اینچی با پس زمینه سفید فاقد جیوه بوده و در استفاده معمول میزان مصرف برق را به ۱۶ وات کاهش داده اند. این دو مانیتور ویژگی های همچون LED با وضوح کامل، روشنایی۲۵۰cd/m2 و نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱دارند.

مدل FlexScan EV2335Wمبتنی بر پانل IPS و با زاویه دید ۱۷۸ درجه افقی و عمودی و ایده آل برای طبقات تجاری و سایر محیط های چند مانیتوری می باشد که اغلب از یک زاویه حاده به مانیتور نگاه می کنند. این مانیتور با سرعت ۶ هزارم  ثانیه برای حصول اطمینان نسبت به اطلاعات واقعی سهام پاسخ داده و ویدیوهای آنلاین را بدون هیچگونه سایه ای نشان می دهد. از سوی دیگر مدل FlexScan EV2315W با پانل TN و زاویه دید ۱۷۰ درجه افقی و ۱۶۰ درجه عمودی برای محیط های اداری بسیار مناسب می باشد.

مدل های EV2335W و EV2315W شامل EcoView خودکار می باشند که روشنایی محیط را سنجیده و بطور خودکار نور صفحه نمایش را بر اساس آن تنظیم می کنند. این مانیتورها ورودی D-sub و DVI-D داشته و مجهز به بلندگوی داخلی ۵/۰ وات و خروجی هدفون می باشد.  مانیتورهای EV2335W و EV2315W شرکت ایزو با پوشش سیاه رنگ، سفید و خاکستری نیز موجود می باشند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. محمد مهدی می‌گوید

    چیز جالبی هست، ظاهرش یه خورده متفاوته…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت ایزو (EIZO) دو مانیتور جدید با کیفیت Full HD به نام های EV2335W و EV2315Wو مناسب برای استفاده های تجاری و دفتری را معرفی کرده است. این مانیتورهای 23 اینچی با پس زمینه سفید فاقد جیوه بوده و در استفاده معمول میزان مصرف برق را به 16 وات کاهش داده اند. این دو مانیتور ویژگی های همچون LED با وضوح کامل، روشنایی250cd/m2 و نسبت کنتراست 1000:1دارند.