متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۱۰ آنتی ویروس برتر در سال ۲۰۱۱، برای ویندوز (مطلب مروری)

12345 (بدون نظر)
Loading...
150

با افزایش دائمی جرایم سایبری، لازم می شود که هر چه بیشتر رایانه های شخصی و لپ تاپ های تان را با بهترین نرم افزار آنتی ویروس موجود در بازار، محافظت کنید. در این زمینه، مطالعات زیادی انجام شده اند، که ما را قادر می سازد با تهدیداتی که متوجه رایانه هایمان هستند، مبارزه کنیم. در این جا لیست ۱۰ نرم افزار آنتی ویروس برتر که در دسترس هستند، آورده شده است.

۱. آنتی ویروس بیت دفندر پلاس ۲۰۱۲

آنتی ویروس بیت دفندر پلاس ۲۰۱۲، یک بسته ابزار آنتی ویروس قوی است که در برابر انواع اسپای وِیرها، ویروس ها، فیشینگ و دزدی هویت، بسیار موثر است. قابلیت های بدیعی مانند حفاظ های شبکه های اجتماعی و کنترل هوشمند بی درد سری در آن تعبیه شده اند. همچنین، این نرم افزار که تحت نام “آنتی ویروسِ ایمنیِ اساسیِ خاموشْ” خوانده می شود، به طور ساکت ولی موثر در پس زمینه فعالیت می کند. همین طور، این آنتی ویروس در ارتباط با وب سایت های خطرناک اخطار داده و شما را از بابت اطلاعات شخصی محافظت می کند.      دانلود

۲. آنتی ویروس کسپر اسکای

این آنتی ویروس امتحان پس داده، مسلما یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای رایانه های شخصی و لپ تاپ های شما بوده و از هر گونه تهدیدی (ویروس ها، کرم ها، اسپای ویر، بدافزار، تروجان ها، بوتا و روت کیت ها) محافظت می کند. این ابزار، یک میزبان از قابلیت های پیشرفته ی جدید است که شما را از خطرات قدیمی و جدید، محافظت می کند. شما می توانید در قبال تمامی اسپای ویرها ایمن شده و مستعد بودن رایانه تان را اسکن کنید. بعلاوه، این آنتی ویروس یک قسمت جهت بررسی کردن رایانامه و وب سایت دارد تا در صورت مشکوک بودن محتوا، بتوان آن را مورد ارزیابی قرار داد. در کسپراسکای ۲۰۱۱، محافظت هویت دیجیتالی (بدون امکان از کار انداختن) وجود دارد. این ابزار برای استفاده راحت بوده و فضای کمی می گیرد.       دانلود

۳. آنتی ویروس نورتون ۲۰۱۱

آخرین نسخه ی نورتون آنتی ویروس ۲۰۱۱ با یک رویکرد جدید محافظت آن لاین، برای شما گنجینه ای با ارزش از گزینه های ممکن جهت مقابله با ویروس ها و اسپای ویرها فراهم می کند. هر کدام از قابلیت های آن به تنهایی جامع بوده و با کار کردن در کنار هم، امنیت بیشینه ای برای شما فراهم می کنند. همچنین نورتون آنتی ویروس ۲۰۱۱ از تمامی مرورگرها مانند کروم، اوپرا، سفری، و … پشتیبانی می کند. این آنتی ویروس لایه های محافظتی متعددی دارد که جلوی فعالیت خرابکارانه ی قوی ترین ویروس ها و اسپای ویرها را می گیرد.

دانلود

۴. آنتی ویروس ESER NOD32، نسخه ی ۴

این یک ابزار آنتی ویروس قدرتمند و فعال است که رایانه ی شخصی شما را از خطرات آن لاین محافظت می کند. این آنتی ویروس به همراه فناوری “احساس خطر” است که می تواند خطرناکترین تهدیدات ناشناخته را شناسایی کند. نرم افزار به طور بی سر و صدا در پس زمینه کار می کند و شما می توانید بدون این که در کارتان اخلالی پیش آید، به کارهایتان برسید.      دانلود

۵. آنتی ویروس ترند میکرو تیتانیوم

این آنتی ویروس به فناوری مبتنی بر اَبر می بالد که شما را در برابر تهدیدات آن لاین، پیش از آن که به رایانه های شما وارد شوند، محافظت می کند. نسخه ی جدید این آنتی ویروس بهتر است و در برابر انواع ویروس ها و اسپای ویرها، قوی تر است.

دانلود

۶. آنتی ویروس مک آفی پلاس ۲۰۱۱

این ابزار آنتی ویروس، نه تنها رایانه ی شما را در برابر ویروس های قوی محافظت می کند، بلکه توسط ابزار جدید اش (SiteAdvisor)، کارآیی و عملکرد سیستم شما را هم تقویت می کند. همچنین آن شامل یک فایر وال دو طرفه ی جمع و جور است که محافظت علیه اسکم های آن لاین، رایانامه های مشترک، و پیام ها و بارگذاری های مشکوک را فراهم می کند.

دانلود

۷. آنتی ویروس پاندا پرو ۲۰۱۱

آنتی ویروس پاندا ۲۰۱۱ به همراه قابلیت های بی شماری برای کمک به شما جهت مقابله با ویروس های بالقوه، بدافزار، نرم افزار و تهدیدات جدید ناشناخته، ارائه شده است. این آنتی ویروس ابزاری با قابلیت استفاده ی آسان است که ساده و روان است.

بارگذاری

۸. آنتی ویروس آواست! پرو

این ابزار آنتی ویروس (که برنده ی جایزه نیز شده است) به خاطر قابلیت اتکا به آن در مقابله با بد افزارها و ویروس ها، شناخته شده است. این آنتی ویروس ترکیب کشنده ای از تمامی ابزارهای موثر است که به شما کمک می کند تا رایانه تان را در برابر خطرات و رخنه کردن های سایبری، محافظت کنید. در آن یک سپر IM، و همچنین امکان محافظت در برابر تهدیدات انتقال فایل P2P، تعبیه شده است.

دانلود

۹. دکتر اسپای ویر با آنتی ویروس ۲۰۱۱

این نرم افزار آنتی ویروس جالب، جهت مقابله با تهدیدات ویروسی و ناشی از اسپای ویر، بسیار موثر است. آن دارای قابلیتی به نام IntelliGuard است که هر بدافزاری را که احتمال ریسک داشته باشد را تحت نظر داشته و کنترل می کند. این آنتی ویروس به شما امکان محافظت زمان واقعی علیه تهدیدات ناشی از مرورگر، رایانامه ها، فایل های بارگذاری شده، کوکی ها و وب سایت های خطرناک را، فراهم می کند.

دانلود

۱۰. آنتی ویروس CA

این ابزار آنتی ویروس جمع و جور و موثر ادعا می کند که محافظت کلی برای PDA ها، سرورها و رایانه های تجاری را فراهم می کند. توسط این نرم افزار، تهدیدات خطرناک در نطفه خفه می شوند، یعنی حتی پیش از این که به رایانه های شما وارد شوند. این ابزار به صورت بخشی از مدیریت خطر CA، و یا به صورت مجزا، در دسترس است. آن به شما امکان می دهد تا محیط های کلاینت متنوع را از یک دستگاه مبتنی بر وب، کنترل کنید.

دانلود

وظیفه ی شما در قبال رایانه یا لپ تاپ تان فقط با گردگیری و نگه داری خوب آن ها تمام نمی شود، یک آنتی ویروس خوب جهت محافظت از کل محتوای موجود بر روی دستگاه تان، ضروری است. همچنین به هنگام انجام کارهایتان به شکل آن لاین یا آف لاین، آنتی ویروس برای امنیت خودتان نیز مهم است.

منبع: tipsotricks

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
38 دیدگاه
 1. mohamad می‌گوید

  با سلام
  به نظر من کسپر اسکای بهترین انتی ویروس دنیاس

  1. nima می‌گوید

   نظر شما ؟؟؟

   به نظر شما متخصصین برتر آی تی دنیا از چه آنتی ویروس یا آنتی ویروسهایی استفاده می کنند؟؟؟

   نیما

 2. saeed می‌گوید

  با تشکر از مطلبتون
  البته کسپراسکی درسته نه اسکای چون کسپراسکی فامیل موسسشه همه این اشتباهو میکنن که به معنی ابره لطفا تصحیح کنید

 3. یونس می‌گوید

  از بین آنتی ویروس های بالا فقط Bitdefender و Norton و Avast به دردخور هستند. ولی از همه بهتر آنتی ویروس G Data هست که امسال در بیشتر تستها رتبه اول رو به دست آورد. غیر از این، این آنتی ویروس مزیت دیگه ای هم داره و اونم اینه که این آنتی ویروس از دو موتور آنتی ویروس های Bitdefender و Avast به صورت همزمان استفاده میکنه.

  1. نیما می‌گوید

   من فکر نکنم بهترین باشه

   بهترین یعنی
   – سبک
   – معتبر
   – مطمئن
   – ساده
   – راحت

   وب روت – سایمنتک و ترندمیکرو و مک آفی فقط این ویژگی ها رو دارند .

   بقیه در سطح بسیار پایینی هستند .

  2. nima می‌گوید

   مک آفی روی ایران ثبت و بروزرسانی نداره و دورش رو خط بکشید .

   بقیه هم از جای معتبر خریداری کنید .

   نیما

 4. misssdandelion می‌گوید

  حالا کدوم از همه بهتر هست؟

 5. mohammad می‌گوید

  سلام؛
  الته فکر کنم ” کسپرسکی ” درستتر باشه

  1. Ali می‌گوید

   الان کسپر اسکای خوب اسکن نمیکنه وسط ویروس یابی گیر میکرد
   AVGتا حالا نصب کردی؟!

 6. عليرضا می‌گوید

  منم با نظر mohammad موافقم. کسپرسکی صحیح تره. بنظر من علاوه بر ویژگی هایی که یک آنتی ویروس خوب باید داشته باشه ، باید خیلی هم سبک باشه.

  1. Ali می‌گوید

   پارسال خوب اسکن میکرد
   خونه رفیقم نصب بود ویروس داشت نتونست خوب اسکن کنه نسخه جدیدش
   آخرAVGنصب کردیم تونست پاک کنه

 7. mohsen405 می‌گوید

  با سلام به نظر من یکی از قابلیتهای مهم یه آنتی ویروس قدرت تشخیص بالای آلودگی ها و عوامل ناشناخته هست

 8. مصطفی می‌گوید

  سلام …
  دوستان عزیز … من توی این ۱۰ سالی که با کامپیوتر کار کردم خیلی از این آنتی ویروسهای بالا رو امتحان کردم … چندین بار تمامی اطلاعات کامپیوترم رو از دست دادم … ولی چیزی که رو الان فهمیدم براساس تجربه بوده … هر آنتی ویروس مزیت خودش رو داره …. بعضی از شرکتهای بالا تولیدات مختلفی دارند که هر کدام کاربرد جداگانه داره … مثلا اگه شما از شرکت سیمانتیک آنتی ویور س نورتون رو بخرین مطمئنا در جریان استفاده مداوم از اینترنت کامپیوترتون ویروسی میشه ولی اگه از همین شرکت نورتون ۳۶۰ رو استفاده کنین میتونم به جرأت بگم که دیگه روی ویروس و ازین جور حرفها خط بکشید … من کاسپراسکی استفاده کردم ولی آنتی ویروسش یا اینترنت سکیورتیش بدرد نخورن … باید از نسخه pure استفاده کنید … البته G Data جای خود را دارد … بیت دفندر هم همچنان مثل کاسپراسکی … اگه نسخه total security رو استفاده کنید خیالتون جمع باشه که کامپیوترتون امنه ولی اگه از نسخه آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی استفاده کنید احتمال خطر افزایش پیدا میکنه … من فعلا از نورتون ۳۶۰ استفاده میکنم … در جریان این چند سال اصلا به مشکل بر نخوردم … فلاش ویروسی .. .سی دی ویروسی زیاد استفاده کردم ولی همشون رو خنثی کرده … در زمان حملات اینترنتی رو هم فعالانه دفع کرده … حالا اختیار با شماست … اگه از من میپرسین … میگم از این بین انتخاب کنید … ۱- نورتون ۳۶۰
  ۲- جی دیتا
  ۳- بیت دفندر توتال سکیوریتی
  ۴- کاسپراسکی پیور

  سربلند باشید

  1. نیما می‌گوید

   دوست عزیز شما بلد نبودی از نورتون استفاده کنید – در حال حاضر بزرگترین شرکتهای دنیا از محصولات این شرکت استفاده می کنند.

   البته بزرگ بودن نشانه خوب بودن نیست ، ولی در بحث امنیت و آنتی ویروس سایمنتک حرف اول رو میزنه و اگه کسی بگه خوب نیست حتمآ نیت داره .

   جی دیتا ۱۰۰۰ تا عیب داره .

   شرکتش حتی ی قرارداد محرمانگی اطلاعات تو سایتش نداره .

   تو کشور خودش مثل آنتی ویروس ایمن تو ایرانه .
   پس جدی نگیر
   اگه کسی دنبال امنیت باشه و محصول خوب بخواد که پولش رو دور نریخته باشه ۳-۴ تا محصول بیشتر نمی تونه انتخاب کنه و نباید خودش رو خسته کنه
   بعدش به نظرم بد نیست ترندمیکرو و وب روت هم تست کنی
   البته منظور من این نیست که شما امکانات تست داری
   ولی بینی بد نیست .

   نیما

 9. مجید می‌گوید

  سلام
  این نتایج جعلی است خیلی جلبه انتی ویروس اویرا در طی این ۳ سال اخیر همیشه در تست های شناسایی وهوش مصنوعی ودینامیکی یا اول بوده یا دوم یا سوم در تمامی تست های موسسه معتبر AV-COMPERTIVES و AV-TEST جزو بهترین بوده است اسمش را نیاورده است جزو ۱۰ تا ان وقت محصولات اشغالی مثل نود۳۲ هرکی تا حالا نصبش کرده سیستمش ویروسی شده است رتبه چهارم داده است این نتایج از سایت ماهر گرفته شده است همین چند وقت پیش گندش در امد برای نویسنده این وبلاگ متاسفم خیلی اطاعاتش اندک است
  دون شک می توان گفت که AV-Comparatives بزرگ ترین شرکت در زمینه تست قابلیت ها و مقایسه انتی ویروس هاست بدلیل این که تست های متفاوت تر،گسترده تری انجام داده و ان ها را با مدارک معتبر تری منتشر می کند در تست جدید این موسسه نسخه ۵ نود۳۲ تست شد
  می تونید امارش راببینید

  نتایج تست دوم شناسایی موسسه Av-compertives در سال ۲۰۱۱ در ماه اگوست

  on -demand Detection of Malicious

  ۱-Gdata 99.7%
  ۲-Trustport 99.6%
  ۳-AVIRA and Qihoo 99.5%
  ۴-Panda 99.3%
  ۵-F-Secure and Escan 98.5%
  ۶-Bitdefender 98.4%
  ۷-Kaspersky 98.3%
  ۸-Eset Nod32 and Avast 97.3%
  ۹-Mc-Afee 96.8%
  ۱۰-Trend Micro 96.6%
  ۱۱-AVG 97.5%
  ۱۲-Symantic Norton 95.1%
  ۱۳-Microsoft 92.5%
  ۱۴-Pc Tools 88.4%
  ۱۵-K7 85.6%

  آمار فالس پوستیو False postive

  very Few FPs

  ۱-Mc afee 0
  ۲-Kaspersky and Microsoft and Panda 1
  ۳-Eset 3
  ۴-F-secure and Trend Micro 6
  ۵-Bitdefender 8

  Few FPs

  Avast 6
  Avira 7
  Gdata 14
  Soposh and Werboot 16
  K7 23
  Qihoo 25
  Escan 29

  Many FPs

  Pc tools 45
  AVG 51
  Symantic 57
  Trust port 59

  on-demand speed scan test

  ۱-avast 16.4
  ۲-Trend micro 15.3
  ۳-K7 13.7

  محصولات AVG وSymantic و Microsoft از گرفتن تاییدیه ادوانسد + باز ماندند رد شدندتست های شناسایی این موسسه واقعا معتبر است چیزی اویرا و جی دیتا در این تست ها واقعا قدرتمند نشان دادند

  اینم تست هوش مصنوعی
  http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_retro_may2011.pdf

  اویرا اول شده است

  اینم تست دینامیکی:

  http://chart.av-comparatives.org/chart2.php

  1. نیما می‌گوید

   هیچ شخص یا شرکت با سواد و آگاهی از روی این تستها محصول نمی خره .

   برید ببینید که سیسکو – ایسوس – لنوو – دل – اچ پی و … با چه شرکتهایی قرارداد دارند .

   اعتماد و کیفیت و تعهد حرف اول رو میزنه

   نیما

 10. amiritsscyberplc می‌گوید

  ba nazar man kaspersky anti
  hastash ham bara windows ham bara android

 11. مجید می‌گوید

  سلام
  بنده برای نویسنده این وبلاگ اقای حسین میری واقعا متاسفم معتقدم مطالب این وبلاگ از سایت های جعلی سایت ماهر گرفته شده یا سایت تاپ تون هر دو اینها غیر معتبر هستند براساس فروش واسپانسر
  واقعا خنده اور است اسم انتی ویروس گمنامی مثل CA اورده است اصلا نه اسم دارد بجای اینکه بعضی ها علم ودانششان را زیاد کنند می ایند مطالب کذب بسنده می کنند
  تغییرات جدید در وب سایت مرکز ماهر:

  باید توجه داشت مرکز ماهر زیر نظر شرکت فناوری اطلاعات ایران که جزء زیر مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد اداره می شود .
  اولین و واضح ترین این تغییرات ، حذف بخش مقایسه آنتی ویروسها از وب سایت این مرکز می باشد .

  حال سوال این است که چرا این مرکز اقدام به حذف بخش مقایسه آنتی ویروسها نموده است ؟

  فشار افکار عمومی ؟ و یا اینکه به این نتیجه رسیده است که باید به فعالیتهای مهمتر و مفید تری پرداخته شود .

  این مرکز هر ماه اقدام به انتشار نتایج مقایسه ای آنتی ویروسها می نمود که البته نتایج بسیار جالبی داشت .

  برای نمونه در بیشتر تستها آنتی ویروس ایرانی ایمن که دیگر تولید و پشتیبانی نمی شود ( ورشکسته شد ) حتی از محصولات شرکتهای مک آفی و ترندمیکرو ( ۲ غول عرضه کننده محصولات امنیتی ) قدرت شناسایی بیشتری داشت .

  و یا در ماههای اخیر از آنتی ویروسها و نرم افزارهایی نام برده شد که اصولا وجود خارجی نداشتند !!!

  این مسئله بماند که محصولات کسپرسکی که قدرت بالایی در شناسایی ویروسها ندارند ، همواره در رتبه های دوم و یا سوم جولان داده بود و با واقعیتی که کاربران و شرکتهای استفاده کننده از کسپرسکی با آن روبرو بودند کاملا در تضاد بود .

  شاید در ماههای اول این نقاشی کودکانه برای برخی کاربران ساده لوح باورکردنی و لذت بخش بود ، ولی وقتی نتایج وب سایت AV-Comparatives که برخی عاشق آن هستند در چند ماه اخیر نتایج بسیار جالب توجهی برخلاف تستهای قبلی منتشر نمود ، دیگر این مرکز نمی توانست ترندمیکرو ، سایمنتک ، مک آفی و نام برخی دیگر از محصولات شرکتهای معتبر را در انتهای لیست منتشر کند .

  تستهای این موسسه همواره بدون انتشار جزئیات تستها بوده و به درخواستهای شرکتهای امنیتی مبنی بر در اختیار داشتن نمونه های ویروسهای مورد استفاده ، پاسخی داده نشد.

  یکی دیگر از نکاتی که برای بازدیدکنندگان وب سایت ماهر جالب توجه بوده ، عدم انتشار حتی ۱ گزارش از گزارشات امنیتی شرکت ترندمیکرو ( غول ژاپنی عرضه کننده آنتی ویروس و پیشرو ترین شرکت عرضه کننده سرویسهای امنیتی دنیا ) می باشد .! و این سوال همواره مطرح بوده که چرا در وب سایت این مرکز ، خبری از گزارشات این غول امنیتی نیست ؟

  جالب اینکه در همین بخش گزارشات می توان گزارشات شرکتهایی را مشاهده کرد که حتی متخصصین امنیت نیز نام آنها را تاکنون نشنیده اند .

  و اما تغییر دیگری که می توان در وب سایت این مرکز مشاهده نمود ، حذف لینک وب سایت ایتنا ( دفتر جعلی روابط عمومی کسپرسکی ) ، از بخش لینکهای سایتهای مرتبط است .

  ولی جالب اینکه این سوال مطرح است که چرا در وب سایت مرکز ماهر در بخش ” اخبار از وب سایتهای دیگر ” ، شاهد لینکهایی هستیم که به وب سایت ایتنا ( دفتر جعلی روابط عمومی کسپرسکی و هماهنگ کننده تبلیغات برخی شرکتهای فروشنده کسپرسکی ) مربوط می باشند ؟

  و چه توجیهی وجود دارد که این مرکز یا سازمان که بصورت دولتی اداره می شود به اخبار این وب سایت لینک نماید ؟؟ مخصوصآ که این وب سایت یک وب سایت معتبر و قابل اعتماد نمی باشد و همواره نقش بسزایی در فریب کاربران و ارائه اطلاعات اشتباه به خوانندگان داشته است .

  وب سایتی که جدیدآ سعی دارد تا با درج دیگر اخبار آی تی ، مجددآ اعتماد از دست رفته کاربران را جلب نماید . ( توبه گرگ ، مرگ است .)

  آیا مرکز ماهر ارتباط خاصی با این وب سایت و گردانندگان آن دارد ؟

  و یک موضوع دیگر اینکه افراد و نشریات و وب سایتهایی که مطابق سیاستهای کسپرسکی ، ایتنا و شرکتهای وابسته رفتار می کنند کم نیستند . عصر ارتباط ، دنیای اقتصاد ، آی تی ایران ، دنیای کامپیوتر و ارتباطات و غیره فقط چند نمونه کوچک هستند که همواره از سیاستهای فروشندگان کسپرسکی حمایت نموده و به قول معروف هرچه آنها خواسته اند بدون هیچ کم و کاستی انجام داده اند و همواره سعی در فریب کاربران داشته اند و البته دستی در ارائه اطلاعات غلط به خوانندگان نشریات و وب سایتهایشان .

  باید دید این مرکز چه برنامه ای برای آینده دارد و آیا شده حتی برای یکبار بعد از تاسیس ، برنامه های مفیدی که به افزایش آگاهی درست و صحیح کاربران و مدیران شبکه سازمانهای ایرانی کمک کند داشته باشند ؟
  سایت تاپ تون از سایت های غیر معتبر است که الان ۱۰ سال است بیت دیفندر را محصول اول معرفی کرده است جلوی تمامی محصولات ارم فروش وتبلیغات زده است هر چی محصول قیمت بیشتری داشته باشند امتیاز بیشتری می گیرند نمایندگی محصولات بیت یدفندر مربوط به این سایت است متاسفانه نویسنده این وبلاگ بجای به موسسات معتبر مثل اوی کامپرتویس -اوی تست مراجعه کنند که تست هایشان دقیق ومعتبر تر با جزییات قویتر است می اینده مطالب کذبی منتشر می کنند فقط جهت بازار گرمی من از دوستان خواهشمندم فریب این سایت های جعلی ووبلاگ غیر معتبر را نخورند این اقا اینقدر ادعا دارد مطالب راجب ای تی است چطور می اید با افکار عمومی باز ی می کند مطالب غیر معتبر منتشر می کند محصولاتی مثل اویرا –ای وی جی از معتبر ترین محصولات هستند ان وقت محصولات کیفیت چندانی ندارند جزو ۱۰ تا محصول نام می برد واقعا جای تاسف باید خورد بنده به عنوان یک کارشناس باید تاسف خودم را اعلام می کنم .

  1. ITTeach می‌گوید

   سلام مجید جان
   ممنونم که اینقدر دقت کردی و این مطلب رو با دقت خوندی
   اما این متنی که شما نوشتی ما رو محکوم کردی به اینکه پول گرفتیم و از جایی این رو نوشتیم درسته!
   و اینکه ما هیچ ادعایی در مورد تاپ بودن نداریم؟
   شما میتونید گوشه گوشه این سایت رو ببینید ایا ما ادعا کردیم که تاپ هستیم یا اینکه کارشناس هستیم
   مجید جان ما از کسی بابت انتشار مطلب پول نمیگیریم و جایی هم تبلیغ شرکت های آنتی ویروس رو نکردیم

  2. مجید می‌گوید

   سلام
   بنده شما را متهم نکردم بله ان سایت ها را متهم کردم مثل سایت تاپ تون -ماهر اینها همه جعلی است جناب العلی اقای حسین میری برو سایت معتبر اوی کامپرتویس تست ها ببین بعد ان موقع نتایجه گیری کن شما اسم آویرا را در طی این ۳ سال از بهترین ها بوده است چطور نیاوردید قدرت شناسایی بالا وهوش مصنوعی وقوی وقدرت رپیر خوب ان وقت خیلی محصولات بی کیفیت ازشان اسم برده شه است فقط اسم ونشان دارند

  3. ITTeach می‌گوید

   چشم میریم ببینیم چی گفتن
   ممنون بابت راهنماییهاتون
   موفق و پیروز باشید

  4. نیما می‌گوید

   تستهای مرکز ماهر باعث شده بود ترندمیکرو به خوبی دیده بشه و از اونجایی که شرکت بسیار بزرگ و معتبری هست برعکس بیت دفندر ، آویرا و کسپرسکی و غیره کسب باور نمی کرد که نتایج درست باشه .

   همکارای ترندمیکرو : ایسوس – سیسکو – میکروسافت- آی بی ام و …..

   نیما

 12. مجید می‌گوید

  سلام
  محصولاتی امثال پاندا و دکتر اسپایوار ونود۳۲ را اوردی فقط اسم ورسم دارند هیچی نیستند جناب العالی بهتره وبلاگت را اصلاح کنی ان مطالب در سایت ماهر وتاپ تون را با دقت بخوان

 13. محمد می‌گوید

  آقا اینا رو وللش ! ما که نمیریم اصلش رو بخریم ، چه فرقی می کنه چند صدم درصد بهتره یانه ؟؟؟ تقریبا همشون بالای ۹۰ درصد شناسایی می کنن
  راستی میدونید آپدیت آفلاین نود ۳۲ ورژن ۵.۹۳ چرا کار نمیده ؟ یعنی هر کاری می کنم نمیشه

 14. مجید می‌گوید

  سلام
  واقعا برایت متاسفم اقای محمد نود۳۲ هیچ وقت انتی ویروسی مطمئنی نیست نسخه ۵ ان ایرادات وباگ زیادی دارد توی موتور پاک سازی ویروس مشکل داره یا از نظر ویروس یابی ضعیفه مثل نود توی شناسایی تروجان بسیرا ضعیف است همین چند وقت پیش سیستم یکی از دوستانم نود۳۲ نصب بود سیستمش ویروسی شده بود سیستم هنگ می کرد نود۳۲ اسکن می کرد می گفت سیستم تمیز است سیستم هنگ می کرد سیستم مشکل پیدا کرده بود نود۳۲ را پاک کردم اویرا رایگان را نصب واپدیت سیستم را اسکن کردیم چیزی حدود ۱۰۰۰ تا تروجان پیدا کرد هیچ کدام را نود۳۲ شناسایی نکرده بود ان وقت بازم بیا بگو نود۳۲ تازه نود۳۲ نسخه ۵ تمام تکنولوزی ۵ سال پیش کسپراسکی ۲۰۰۸ ان هم بصورت کاملا مبتدیانه و اماتور کلی ایراد وباگ اورده است اپدیت افلاین هم مشکل داره باید بروی توی سیف مود ویندوز روشش در سافت گذر توضیح داده شده است چیزی همیشه بوده محصولات نود۳۲ هیچ وقت مطمین نبوده اند هر کسی نصبش کرده سیستم ویروسی شده است دیتابیش بسیار ضعیف است رپیرش افتضاح است

 15. پیمان می‌گوید

  پس انتی ویروس “شید” چی شد؟؟؟

 16. نیما می‌گوید

  شید ؟؟؟؟؟

  همین نرم افزار جعلی رو نمی گی که گفته موتور نود و آویرا استفاده میکنه ولی خود نود۳۲ و آویرا سایتش رو فیلتر کردن ؟؟؟؟

  بعدش خدا میدونه توش چیه

  نیما

 17. علیرضا می‌گوید

  درود
  من بهتون توصیه می کنم آنتی ویروس دو موتوره Emsisoft رو تست کنید. (زبان پارسی هم بهش اضافه شده)
  emsisoft.com

 18. امیر می‌گوید

  باسلام به نظر من در دنیا هیچ آنتی ویروس قابل اعتمادیوجود ندارد هرکدام از آنتی ویروس های ذکر شده در این سایت اگر محاسنی داشته باشند هزار برابر عیب دارند زیرا رشد ویروسها سریعتر آز انتی ویروسها است پس بیایید سر همدیگر راکلاه نگذاریم وباهم روراست باشیم باتشکر.

 19. یاسین میری می‌گوید

  سلام خدمت همه دوستان عزیزو خصوصا آقای حسین میری که همه فامیلی منم هست بنده هم خواستم به نوبه خودم یه نظر داده باشم تمامی دوستان درست گفتند و هر کسی با سلیقه خودش یک آنتی ویروس را معتبر نام برد به هر دلیلی و این هیچ ایرادی نداره در ضمن این یک نظر سنجی بود و هر کسی نظرات شخصی خودشو میگه و در نهایت تصمیمی گرفته میشه مثل خود من که از آنتی ویروس کوئیک هیل استفاده میکنم و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم اما نمی تونم صد در صد بگم آنتی ویروسه خوبیه اما منو راضی نگه داشته البته در گذشته از آواست استفاده میکردم که از اونم راضی بودم . حالا به نظر شما چون خودم ازش راضی بودم باید بگم بی نظیر را عالیه مسلما نه اما در مورد ناد ۳۲ اون دوست عزیز درست گفته در ورژن جدید که کلی مشکل داره اما ورژن قدیمیش بهتر بود .اما مطلب آخر اینه که خیلی از دوستان به تناسب کامپیوتر شون آنتی ویروس نصب میکنند اگه کسی یک کامپیوتر معمولی داشته باشه خیلی از آنتی ویروسهای قدرتمند دستگاه را سنگین میکنه واسه همین خیلیها به انتی ویروسهای سبک رو میارن و میگن این خوبه .. به هر حال از حوصله ای که برای خوندم مطلب به خرج دادید ممنونم

 20. nima می‌گوید

  فقط وب روت :
  Webroot Secure Anywhere
  سبک – سریع – هوشمند – فوق العاده و بی نظیر .
  فقط یکم باید خرج کنی .
  فقط حواستون باشه حتمآ با گارانتی دورانتاش بگیرید ، من از ی جای دیگه خریدم و کل سرم کلاه رفت .

  اینم سایتش : http://www.durantash.com

  الان آنتی ویروس گذاشته ۱۰ هزار تومن . دیگه اگه خیلی خیلی بی پول باشی می تونی یک آنتی ویروس اصلی و معتبر بخری .

  نیما

 21. حامد می‌گوید

  باسلام
  من قبلا از اویرا وکاسپر استفاده میکردم بد هم نبود ولی چند وقته ترندمیکرو زدم مثل اینکه کارش بهتره برعکس چیزایی که راجع به قدرتش شنیده بودم

  1. نیما می‌گوید

   سلام.

   ببخشید ولی چند مورد هست .

   ۱- محصول اصلی و معتبر استفاده کن .

   ۲- شنیدی ؟ ترندمیکرو اصلا امثال کسپر و آویرا رو ضد ویروس حساب نمیکنه .

   ترند میکرو یکی از غولهای امنیتی هستش و با سایمنتک رقابت داره .

 22. پادشا می‌گوید

  انتی ویروس فقط انتی ویروس امسی سافت Emsisoft

 23. Ali می‌گوید

  سلام
  پس این آنتی ویروس ام سی سافت چیه که اینقدر تبلیغ میکنن من الن نسخه ۳۰آزمایشی رو دارم
  که پارسال فلشم ویروس گرفته بود این آنتی ویروس نود۳۲ویروس پیدا نمیکرد همچنین پاندا و کسپر
  تنهاآنتی ویروس که برای من جالب بود وخوب اسکن میکردAVGبود که تونست هزار کرم و ویروسش رو خوب بکشه
  ولی فکر کنم ام سی سافت هم خوب باشه دوتاشو دانلود کردم

 24. محمدرضا می‌گوید

  وای خدایا من نمیدونم چیکار کنم واقا نمیدونم چه انتی ویروسی نصب کنم من خودم فعلا نود۳۲ دارم ولی چند وقت پیش یکی از دوستام یک مموری به من داد و گفت که این مموری پراز ویروسه من با نود ۳۲مموریشو اسکن کردم اما فقط ۲تا ویروس پیدا کرد و پاک کرد دوستم میگه انتی ویروست ضعیفه مموری من پر از ویروس بود من خودم اسکن کردم ومن الان دونبال یک انتی ویروس قوی هستم ونمیدونم چه چیزی رو انتخاب کنم لطفا کمکم کنید در ضم انتی ویروس من اپدیت به روز هم بود
  لطفا…
  لطفا…
  لطفا…
  یک ایمیل به من بزنید ومنو راهنمایی کنید لطفا

  1. سعيد نجاران می‌گوید

   دوست عزیز مطمین باشید آنتی ویروس های نامبرده شده , قدرت اسکن و کشف ویروس بالایی دارند.

   هر آنتی ویروس را که نصب کردید فقط سعی کنید بروز نگه دارید. در این صورت هیچ وقت با چیزی به نام ویروس رو به رو نمی شوید.

 25. آلفا می‌گوید

  سلام : من آنتی ویروس سکوریتی کومودو ورژن ۸ جدید و هم آنتی ویروس سکوریتی بایدو ۲۰۱۵ دارم . از هر دو استفاده کردم و راضی هستم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با افزايش دائمي جرايم سايبري، لازم مي شود كه هر چه بيشتر رايانه هاي شخصي و لپ تاپ هاي تان را با بهترين نرم افزار آنتي ويروس موجود در بازار، محافظت كنيد. در اين زمينه، مطالعات زيادي انجام شده اند، كه ما را قادر مي سازد با تهديداتي كه متوجه رايانه هايمان هستند، مبارزه كنيم. در اين جا ليست 10 نرم افزار آنتي ويروس برتر كه در دسترس هستند، آورده شده است.