متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بازی محبوب GTA 5 از سری Grand Thief Auto عرضه خواهد شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

آیا منتظر نسخه ی بعدی بازی پرطرفدار GTA هستید؟ کمپانی سازنده یعنی Rockstar با اختصاص یک صفحه و تنها یک تصویر روی وب سایت خود توجه هواداران را جلب کرده است.

این کمپانی وجود نسخه ی بعدی این بازی را تایید کرده ولی اطلاعات بیشتری در مورد آن منتشر نکرده است. شاید تریلری از این بازی در چهارشنبه ی آتی منتشر شود، برای دیدن آن باید کمی صبر کنید.

اکنون ۳ سال از عرضه ی نسخه ی ۴ بازی GTA گذشته است، دو مجموعه DLC (مخفف DownLoadable Content یا محتوای قابل دانلود برای بازی ها است) نیز برای آن عرضه شد اما در ادامه ی فعالیت خود سراغ دیگر عناوین محبوب رفت و بازی های پرطرفداری همچون Red Dead Redemption و L.A. Noire را ساخت، بازی Max Payne 3 نیز عنوان بعدی است.

کمپانی Rockstar دو نسخه ی قبلی بازی یعنی ۳ و ۴ را زمانی عرضه کرد که نسل های جدید کنسول های بازی عرضه شده بود و با استفاده از توانایی نسل جدید کنسول ها توانست گرافیک بازی را متحول کند. این سالها نیز دنیای سخت افزار روند صعودی داشته و موتور گرافیکی RAGE از زمان عرضه ی نسخه ی ۴ تغییراتی کرده است ولی شاید نقاط ضعف موجود در سخت افزارهای فعلی اجازه ی خلق تحولی جدید در گرافیک GTAها را ندهد.

امیدواریم که در هفته های آتی اطلاعات بیشتری در مورد بازی منتشر شود.

منابع:

anandtech

neoseeker

tweaktown

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
  1. fat32 می‌گوید

    آخ جـــــــــــون خدا کنه چیز توپی ساخته باشن

  2. AMIR ASSASSIN می‌گوید

    منم با نظرت موافقم مگه می شه جی تی ای بد در بیاد اونم تو این پیشرفت علم… .

  3. Miche 007 می‌گوید

    ایول به همتون و این خبر توپتون.فقط اگر خبر تازه ای شد توی سایت حتما بذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا منتظر نسخه ی بعدی بازی پرطرفدار GTA هستید؟ کمپانی سازنده یعنی Rockstar با اختصاص یک صفحه و تنها یک تصویر روی وب سایت خود […]