متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اشتراک تصاویر و فیلم ها از طریق گوشی تلفن همراه (آی فون و آندروید)

12345 (بدون نظر)
Loading...
96

اشتراک تصاویر و فیلم ها از طریق گوشی تلفن همراه رو به افزایش است. بر اساس یک گزارش اخیر، کاربران محتوای فیلم بیشتری نسبت به گذشته آپلود می کنند، که اکثرا توسط دستگاه های تلفن همراه است. و می تواند مرتبط با این حقیقت باشد که مردم از گوشی های هوشمند بیشتر استفاده می کنند و گوشی های هوشمند جدید می توانند تصاویر و فیلم هایی با کیفیت بالا بر دارند.

با این اوصاف، شما از چه ابزاری برای آپلود کردن و یافتن تصاویر و فیلم های عالی استفاده می کنید؟ از اینستاگرام استفاده می کنید؟ خُب، اگر شما آی فون دارید، مطمئنا گزینه ی مناسبی است. ولی اگر از دروید استفاده می کنید، که باید از iOS در داونلود برنامه بهتر باشد (به خاطر مقدار کل و دستگاه های آندروید)، تنها گزینه ی شما استفاده از برنامه های غیر اینستاگرام است که وجود دارند. کدام بهترین جایگزین اینستاگرام است؟

خُب، من شما را از این مشکل نجات می دهم. آن استریمزو است. در این مقاله، می خواهم به شما نشان دهم با این برنامه چه کارهایی می توانید انجام دهید. همچنین به مواردی اشاره خواهم داشت که می توانید با این برنامه انجام دهید، ولی اینستاگرام نمی تواند.

استریم زو چیست؟

استریم زو برنامه ای عالی برای اشتراک گذاری عکس و فیلم است! با استفاده از استریمزو، می توانید با تمامی مردم در کل دنیا مرتبط شوید، اطلاعات جالب را راجع به دیگران کشف کنید، و تصاویر و فیلم های تلفن همراه تان را از طریق #streams، سازماندهی کنید.

 

استریمزو به شما امکان به اشتراک گذاری، سازماندهی، و یافتن جریان های (یا #streams) عکس و فیلم های تلفن همراه را می دهد. مانند اینستاگرام، می توانید به عنوان ایجاد تغییرات سریع، فیلترهای خاص، کناره، یا جلوه هایی به عکس های خود اضافه کنید. با این حال، برخلاف اینستاگرام، شما می توانید از #hashtags برای دریافت پس خوراندهای به روز رسانی های زمان واقعی، به همراه دیدن روند و محبوبیت یا اخیرترین اطلاعات، استفاده کنید.

جهت بهتر کردن عکس های شما، برنامه ی رایگان شامل ۱۴ فیلتر (ویبرانس، توی هیپستر، مدرسه قدیمی، و …) و ۱۵ کناره (فیلم کهنه، نقطه نقطه، قدیمی و …) می باشد که جلوه های بسیار عالی به دست می دهند.

جنبه ی اجتماعی استریمزو نیز تا حدی جالب است. می توانید با استفاده از حساب کاربری فیس بوک و یا تویتر تان وارد شده و افراد شبکه و دفتر آدرس خود را ردگیری کنید. همچنین می توانید از طریق این برنامه در چنین شبکه هایی، به همراه تامبلر متن بنویسید و راجع به تصاویر و فیلم های دیگران اظهار نظر کنید.

استریمزو این اشتراک گذاری را از طریق دریافت “دوست داشتن”ها، رقابتی کرده است. همچنین رویدادهای نمایشی عمده ای به صورت هفته ای یا ماهانه وجود دارد تا بتوانید عکس ها و فیلم هایتان را بیشتر نمایش داده، محبوبیت بیشتری کسب کنید.

استفاده از استریمزو

برخلاف اینستاگرام، استریمزو هم برای آی فون، و هم برای آندروید در دسترس است. می توانید از این جا آن ها را بگیرید.

بعد از این که استریمزو را نصب کردید، متوجه خواهید شد که رابط کاربری و مرور داده ها، واقعا ساده است. صفحه ی داش بورد و خانه، شکلک هایی دارد که شما را به پس خوران، #streams، پروفایل، رویدادهای عمده، و … می برد. پروفایل شخصی شده ی تان، به شما امکان دسترسی به #streams و آپلودها را می دهد.

برنامه شامل کلیدهای سریع جهت افزودن #hashtags برای تصاویری که اخیرا انداخته اید، و کامل کردن خودکار برای @usernames و #hashtags است. وقتی که محتوایی را نگاه می کنید، شما می توانید از نمای کامل گالری با قابلیت زوم کردن لمسی و افقی کردن، استفاده کنید.

مشخصات دیگر ، شامل روشن کردن قابلیت افزودن اطلاعات GPS به عکس یا فیلم تان، و آپلود کردن پس زمینه جهت سهولت، می باشند. و آیا گفتم که استریمزو کراس پلت فرم (قابل اجرا در سیستم عامل های مختلف) است؟

نتیجه گیری

برنامه ی استریمزو برای کسانی که می خواهند با عکس و فیلم های گرفته شده از گوشی تلفن همراهشان تفریح کنند، یک باید است. جایگزین های زیادی برای اینستاگرام وجود دارد، که اکثرشان آن قدر دوام نمی آورند تا مشهور شوند. من فکر می کنم استریمزو یک موجود کاملا متفاوتی است.

آیا شما عاشق عکس و فیلم برداری با گوشی تلفن همراهتان هستید؟

منبع: makeuseof

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. یکی بوده دیگه می‌گوید
  2. متین می‌گوید

    ممنون تشکر دانلود کنم ببینم چطوریه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراك تصاوير و فيلم ها از طريق گوشي تلفن همراه رو به افزايش است. بر اساس يك گزارش اخير، كاربران محتواي فيلم بيشتري نسبت به گذشته آپلود مي كنند، كه اكثرا توسط دستگاه هاي تلفن همراه است. و مي تواند مرتبط با اين حقيقت باشد كه مردم از گوشي هاي هوشمند بيشتر استفاده مي كنند و