پنجمین مسابقه جایزه بزرگ طراحی نمای داخلی و رندرینگ

پنجمین مسابقه جایزه بزرگ طراحی نمای داخلی و رندرینگ
 • 1390/9/1
 • ITTeach
 • 3

پنجمین دوره مسابقات مدلسازی، طراحی و رندرینگ فضای سه بعدی توسط شرکت دانش و فناوری مازستا امسال با جایزه استثنایی یک دستگاه سیستم رندر R-113  به ارزش 3 میلیون تومان از تاریخ اول آذرماه 1390 برگزار گردید. لازم به ذکر است که مطابق سالهای گذشته، از دیگران عزیزانی که در مسابقه شرکت کرده اند و طراحی و رندرینگ ایشان از نظر داوران مورد تایید باشد جوایزی جهت قدردانی تقدیم می گردد.

شما می توانید جهت شرکت در مسابقه به وب سایت شرکت دانش و فناوری مازستا به آدرس www.dfm.ir   مراجعه و بعد از آگاهی از شرایط مسابقه طرح های تکمیلی خود را حداکثر تا 20 آذرماه 1390 به نشانی info@dfm.ir  ارسال نمایید.

عزیزانی که قصد شرکت در مسابقه جایزه بزرگ مازستا را دارند می بایست به نکات زیر توجه کنند:

1-      شرایط شرکت در مسابقه دوره پنجم فقط بر اساس موارد اعلام شده در سایت www.dfm.ir  می باشد.

2-      جایزه ویژه این دوره به نفر اول تعلق می گیرد و به 10 نفر دیگر جوایزی حهت قدردانی تقدیم می گردد.

3-      زمان ارسال نتایج فقط تا بیستم آذر ماه 1390 و فقط به نشانی Info@dfm.ir  می باشد.

4-      با نظر به اینکه این مسابقه در سراسر کشور برگزار می شود، از مراجعه حضوری به شعب شرکت مازستا در شهرستان ها و همجنین دفتر مرکزی فروش جدا پرهیز کنید.

5-      استفاده از تمامی نرم افزار های مدلسازی و موتورهای رندرینگ مجاز می باشد.

6-      زاویه بندی دوربین در جلوه نهایی کار بسیار موثر است، لذا تقاضا می شود جهت اخذ بیشترین رای، دقت کافی را مبذول داربد.

7-      با توجه به اینکه انتخاب بهترین طراحی توسط داوران و در روز 21 آذرماه 1390 انجام می پذیرد،  تقاضا میشود برنامه ریزی لازم را برای ارسال به موقع تصاویر در نظر بگیرید.

8-      در زمان ارسال تصاویر، ارسال اصل فایل( به منظور جلوگیری از کپی شدن طرح ها ) الزامی است.

9-      در صورتی که سیستم مناسبی جهت رندرینگ فضای طراحی شده در اختیار ندارید، می توانید از رندرفارم شرکت مازستا و یا سیستم های پرقدرت رندرینگ این شرکت استفاده نمایید. بدین منظور با ارسال فایل مورد نیاز به نشانی info@dfm.ir  ، کارشناسان شرکت عملیات رندرینگ را به عهده گرفته و در اختیار داوران قرار می دهند. لازم به ذکر است که آخرین مهلت ارسال فایل ها جهت انجام رندر نهایی تا تاریخ 16 آذرماه 1390 می باشد.

شرکت دانش و فناوری مازستا از جمله شرکت های تخصصی در زمینه سیستم های رندرینگ و دستگاه هایی پردازش تصویر می باشد که با بیش از 8 سال سابقه فنی و یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه طراحی سه بعدی و رندرینگ و گرد آوری متخصصان توانا و آموزش دیده، ارائه دهنده سیستم های تخصصی در زمینه فعالیت های سه بعدی و رندرینگ شامل نرم افزارهای طراحی و رندرینگ سه بعدی شامل Autodesk 3DS Max, Autodek Maya, Lightwave 3D, Houdini, Cinema4D, Rhino  و دیگر نرم افزارهای این گروه و همچنین دستگاه های رندر تخصصی و حرفه ای موتور های رندر V Ray, Mental Ray, Brazil , Final Render  و Maxwell Render  و رندرفارم های (Render Farm)  در سایزهای شخصی( کوچک ) ، شرکت ( متوسط) و سازمانی ( بزرگ ) می باشد.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
 1. سلام من دروه قبل شرکت کردم ولی برنده نشدم اما بهم یه جایزه دادند چون به عنوان ایده برتر قبولم کردن
  امسال حتما برنده میشم.

  1. منم سری پیش می خواستم شرکت کنم ولی نتونستم طرحمو به موقع تموم کنم . اگه زمان تحویل طرح ها رو تمدید کنن خیلی ممنون میشم.

 2. من دور سوم شرکت کردم و یک هارد اکسترنال بردم اون سال آقای جلالی اول شد. کار خیلی قشنگی ارائه داد .همرو سوسک کرد 😀
  فکر نمی کردم انقدر آدم حرفه ای تو ایران داشته باشیم.
  خیلی حال کردم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *