متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

BenQ اولین مانیتور مخصوص بازیهای RTS را رونمایی کرد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
238

 

شرکتBENQ  مانیتور RL2240H، اولین مانیتور جهان برای بازی های RTS (Real-Time Strategy)، را معرفی کرد. این مانیتور به طور مشترک توسط BENQ، ZOWIE GEAR ، تولید کننده های حرفه ای ابزارهای بازی های رقابتی، و STARTALE، تیم بازی سازی حرفه ای بازی مشهور استارکرافت ۲  ساخته شده است. از ویژگی های صفحه نمایش ۲۱ اینچ این مانیتور می توان به وضوح ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰، نور پس زمینه LED، روشنایی ۲۵۰cd/m2 ، نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱، نسبت کنتراست پویا ۱۲،۰۰۰،۰۰۰:۱، زمان پاسخگویی۲ms GTG  و زاویه دید ۱۷۰/۱۶۰ درجه اشاره کرد.

 

مانیتور RL2240H شرکت BENQ شامل حالت بازی RTS  است که به طور خودکار درجه بندی مانیتور را بر اساس RTS  بهینه برای آن بازی تنظیم می کند، و اکولایزر سیاه، فن آوری طراحی ظریف موتور رنگ که صحنه های تاریک را  بدون اینکه بیش از حد در معرض سطوح سفید قرار دهد روشنتر کرده، و به بازی کننده اجازه ی به دست آوردن جزئیات و اطلاعات بیشتری در مبارزه حساس و در نهایت واکنش سریع در برابر حملات را می دهد.

 مانیتور RL2240H  شرکت BENQ  با رنگ بدنه سفید براق عرضه خواهد شد.

منبع: itechnews

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  شرکتBENQ  مانیتور RL2240H، اولین مانیتور جهان برای بازی های RTS (Real-Time Strategy)، را معرفی کرد. این مانیتور به طور مشترک توسط BENQ، ZOWIE GEAR […]