«حمله به تل آویو» پاسخ ایران به «بتلفیلد ۳»

«حمله به تل آویو» پاسخ ایران به «بتلفیلد ۳»
  • 1390/9/23
  • ناصر حردانی
  • 32


به نقل از وب سایت ظهور بازی سازان ایرانی در پاسخ به بازی رایانه‌ایی «بتلفیلد ۳» بازی «حمله به تل آویو» را با حمایت بیناد ملی بازی‌های رایانه‌ایی می‌سازند.
بهروز مینایی رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ایی کشورمان در حاشیه چهارمین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ایی دبی در پاسخ به فارس درباره واکنش جمهوری اسلامی ایران به بازی اهانت آمیز بتلفیلد ۳ که در آن حمله به کشورمان و عملیات سربازان امریکایی در خیابان‌های تهران تصویر شده است، گفت: ما نامه‌های اعتراض آمیزی به شرکت سازنده و بازی سازان این بازی رایانه‌ایی ارسال کرده‌ایم اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

بهروز مینایی افزود: اگر چه بتلفیلد ۳ به لحاظ فنی و تصویری اشکالاتی دارد اما اینکه لوکیشن این بازی تهران باشد قابل قبول نیست.

رییس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای کشورمان گفت: در اینجا هم اعتراض خود را به دست اندرکاران شرکت اپیک که حامیان نمایشگاه و حضوری فعال در چهارمین نمایشگاه دبی داشتند ابراز کردیم.

وی ادامه داد: واکنش آمریکاییها این بود که این مساله صرفا یک بازی و داستان است و نباید زیاد سخت گرفت.

رییس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ایی با بیان اینکه استراتژی ما هم در این حوزه باید حمله در برابر حمله باشد گفت: از آنجایی که آمریکا خود را تحت ولایت اسرائیل قرارد داده است بنابراین بازی «حمله به تل آویو» ساخته خواهد شد، چون حتی بازی حمله به واشنگتن هم به اندازه حمله به تل آویو آنها را ناراحت نخواهد کرد.
در عین حال جمعی از بازی سازان کشورمان آمادگی خود را برای همکاری در ساخت بازی «حمله به تل آویو» اعلام کردند.
چند بازی ساز جوان هم در گفت و گو با خبرنگار فارس از برنامه ریزی برای ساخت هر چه بهتر بازی در مقابل بازی «بتلفیلد ۳» خبر دادند و گفتند ما کار مطالعاتی را از همین حالا (زمان مصاحبه) آغاز می کنیم.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 32 دیدگاه
  1. بابا شماها چقدرررررررررررررررر آخه باید بی جنبه باشید . . آمریکا این همه بازی ساخته که میرن تو روسیه جنگ می کنن اینقدر روسا بی جنبه بازی در نمیارن خیلی هم واسشون عادی هست حالا آمریکا اومده یک بازی ساخته که تو ایران جنگ میشه شماها چرا جوگیر شدین !!!!!!

    خدا ایشالا زودتر شماهارو شفا بده

  2. ایول دمشون گرم که تل اویو رو انتخاب کردن. اولین نسخه بازی که بیاد حتما میگیرم.

  3. ما تا ۴ قرن دیگر انشاالله به دمکراسی ازادی در امریکا و ازادی بیان خواهیم رسید

  4. ی بازی بعنوان جوابشون بسازیم .حداقل باید کاری بکنیم ک گرافیک بازی درحد جنگ درخلیج عدن باشه دیگه.اگه گرافیک نداشته باشه بازیمون ابرومون میره ها .دمتون گرم لطفا ی بازی گرافیکی بسازید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *