سرگرمی روز جمعه : زامبی‌ها در برابر پنگوئن‌ها (پنگوئن شکارچی)

سرگرمی روز جمعه : زامبی‌ها در برابر پنگوئن‌ها (پنگوئن شکارچی)
  • 1390/10/2
  • مهرداد ارجمندی
  • 1

 

تقریبا به تعطیلات آخر هفته رسیدیم و هفته در حال پایان است ، ولی تا زمانی که بتوانید به خانه بروید چرا کمی تفریح و استراحت نمی کنید ؟ در بازی این هفته ماموریت شما این است که به پنگوین کمک کنید تا با ایل و تبار زامبی ها مبارزه کند و آنها را با شلیک های موفق نابود کند .

پنگوئنها در برابر زامبی ها

هدف بازی این است که به پنگوین ها کمک کنید تا با دسته ای از زامبی ها مبارزه کنند و آنها را نابود کنند .

توجه کنید : اگر در محل کار هستید و می خواهید صدای بازی را کم کنید یا به طور کلی آنها را قطع کنید می توانید این کار را انجام دهید در غیر این صورت باید منتظر نگاه های متعجب همکاران خود باشید که از شنیدن صدای عجیب و غریب زامبی ها حسابی متعجب شده اند .

در ابتدای بازی یک داستان با حالت کمیک وجود دارد که به شما کمک می کند داستان بازی را بهتر بفهمید و همچنین نحوه بازی کردن را بهتر درک کنید .

در این بازی شما با چهل مرحله نابود کردن زامبی ها سروکار دارید می توانید خوب بازی کنید و حسابی امتیاز بیارید و مرحله های بیشتری را بازی کنید .

در اینجا مرحله اول را مشاهده می کنید . مبارز پنگوئن شما همیشه در تمام مراحل به یک صورت دیده می شود . پس این شمایید که باید مطمئن شوید که درست هدف بگیرید و هیچ مهم نیست که در سر راه شما چه موانعی قرار دارد .با استفاده از موس خود مسیر لیزر را مشاهده کنید و سپس با چپ کلیک شلیک کنید .در بیشتر حالات می توانید  به صورت مستقیم شلیک کنید و با استفاده از کمان این کار را انجام دهید .

با شلیک در سر دشمنان می توانید امتیاز بیشتری را کسب کنید .

هنگامی که با موفقیت یک مرحله را تمام کردید می توانید انتخاب کنید که آن را دو مرتبه بازی کنید و یا به مرحله بعد بروید .

در مرحله دوم داستان کمی پیچیده تر می شود … و در اینجا به طور واضح نیاز به استفاده از تیروکمان دارید . با شروع این مرحله شما می توانید با زدن دیگر آیتم ها امتیاز بیشتری کسب کنید .

می توانید زاویه ای را که ما در اینجا برای نابودی زامبیا استفاده کردیم در بالای صفحه نمایش ببینید .

یک راند موفقیت آمیز دیگر …

در مرحله سوم شما با پدر بزرگ زامبی ها آشنا می شوید … یک پیرمرد باهوش و اولین سری جدید از زامبی هایی که در بازی با آنها مواجه می شوید …

در اینجا در مرحله 21  بازی را مشاهده می کنید حتما برای حمله به آنها لحظه شماری می کنید . کم کم روند بازی جالب تر می شود . امیدوارم از بازی لذت ببرید و آخر هفته خوبی داشته باشید .

از اینجا می توانید بازی را مشاهده کنید

منبع : How-To Geek

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *