Retrode؛ آداپتوري جديد براي بازي‌هاي قديمي

Retrode؛ آداپتوري جديد براي بازي‌هاي قديمي
  • 1390/10/15
  • ITTeach
  • 2

Retrode آداپتوري جديد است براي دوستداران بازي‌هاي قديمي، اين آداپتور 16 بيتي يادآور گذشته خيلي از گيمرها و حتي كساني كه دوران كودكي خود را با اين بازي‌ها گذرانده هستند است، اين دستگاه داراي بخش‌هاي براي نوارهاي سگا (Genesis/Mega Drive) نينتندو (SNES/SFC games) و بخش پورت آن براي قرار گرفتن اتصال دسته بازي براي سگا و نينتندو .

 

شايان ذكر است كه اگر شما بخواهيد اين سبك بازي‌ها را در رايانه شخصي خود داشته باشيد نيازمند نرم‌افزارهاي اجرا كننده آن هستيد و البته اين آداپتور هم با داشتن پورت همان كار را انجام مي‌دهد اما شما بصورت مجزا تجربه يك بازي با سبك قديمي را بر روي رايانه خود خواهيد داشت و البته كار با اين گجت براي شما بسيار ساده خواهد بود و سيستم‌عامل زياد مهم نخواهد بود و بر روي هر سيستم‌عاملي اجرا خواهد شد . اين گجت داراي 220 گرم وزن و اندازه آن 162mm x 80mm x 42mm مي‌باشد . قيمت اين گجت 85 دلار مي‌باشد .

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. تو این موندم با وجود امولیتور ها که تموم بازیهای سگا کامل همراشه و به خوبی با PC کار میکنه هدف اینا از ساخت این آداپتور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. امولیتور مخاطب خودش رو داره و با مخاطب پی سی فرق می‌کنه.پی سی یک تکلف و درگیری داره که همه انجامش نمی‌دن.به هر حال باحالم هست،سخت نگیر امید خان :دی/اگر ببینم حتما می‌خرم…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *