متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Retrode؛ آداپتوری جدید برای بازی‌های قدیمی

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

Retrode آداپتوری جدید است برای دوستداران بازی‌های قدیمی، این آداپتور ۱۶ بیتی یادآور گذشته خیلی از گیمرها و حتی کسانی که دوران کودکی خود را با این بازی‌ها گذرانده هستند است، این دستگاه دارای بخش‌های برای نوارهای سگا (Genesis/Mega Drive) نینتندو (SNES/SFC games) و بخش پورت آن برای قرار گرفتن اتصال دسته بازی برای سگا و نینتندو .

 

شایان ذکر است که اگر شما بخواهید این سبک بازی‌ها را در رایانه شخصی خود داشته باشید نیازمند نرم‌افزارهای اجرا کننده آن هستید و البته این آداپتور هم با داشتن پورت همان کار را انجام می‌دهد اما شما بصورت مجزا تجربه یک بازی با سبک قدیمی را بر روی رایانه خود خواهید داشت و البته کار با این گجت برای شما بسیار ساده خواهد بود و سیستم‌عامل زیاد مهم نخواهد بود و بر روی هر سیستم‌عاملی اجرا خواهد شد . این گجت دارای ۲۲۰ گرم وزن و اندازه آن ۱۶۲mm x 80mm x 42mm می‌باشد . قیمت این گجت ۸۵ دلار می‌باشد .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. امید می‌گوید

    تو این موندم با وجود امولیتور ها که تموم بازیهای سگا کامل همراشه و به خوبی با PC کار میکنه هدف اینا از ساخت این آداپتور چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. مهدی ملک زاده می‌گوید

    امولیتور مخاطب خودش رو داره و با مخاطب پی سی فرق می‌کنه.پی سی یک تکلف و درگیری داره که همه انجامش نمی‌دن.به هر حال باحالم هست،سخت نگیر امید خان :دی/اگر ببینم حتما می‌خرم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Retrode آداپتوري جديد است براي دوستداران بازي‌هاي قديمي، اين آداپتور 16 بيتي يادآور گذشته خيلي از گيمرها و حتي كساني كه دوران كودكي خود را با اين بازي‌ها گذرانده هستند است، اين دستگاه داراي بخش‌هاي براي نوارهاي سگا (Genesis/Mega Drive) نينتندو (SNES/SFC games) و بخش پورت آن براي قرار گرفتن اتصال دسته بازي براي سگا و نينتندو .