و بالاخره Resident Evil 6

و بالاخره Resident Evil 6
  • 1390/11/3
  • ميثاق جراحي
  • 3

واقعا جالب و هیجان انگیز بود، وقتی برای اولین بار خبر انتشار “آنونس” رسمی Resident evil 6 را دیدم که تیتر اصلی تمام سایت ها و مجلات بازی های رایانه ای شده بود.

بله، شرکت بازی سازی ژاپنی کپ کام با همکاری دوباره با Hiroyuki Kobayashi کارگردان به نام در دنیای بازی های رایانه ای که آثاری هم چون Resident evil 4  و Killer 7 را در کارنامه ی خود دارد، پروژه ی RE6 را کلید زد و این بار قرار استبه یقین چیزی ببینیم که شاید در هیچ جا و هیچ بازی ترسناک و حتی هیچ اثری ندیده باشیم. دلایل من برای این حرف ها عناصر بی نظیر و بسیار خلاق در بازی RE4 بود و با این وجود شماره ی ششم از پروژه ی RE، به طور حتم بازی فراتر از حد معمول خواهد شد. پیش نمایشی که از Resident evil 6 در سایت های مختلف منتشر شده، تا حدی داستان بازی را برای ما بازگو می کند ولی تا انتشار این بازی در تاریخ 20 نوامبر 2012 باید صبر کرد. 

به احتمال زیاد در این تاریخ که مصادف با ماه آبان سال جدید خواهد بود، شاهد عنوانی بسیار خوب هستیم و از طرفی می توان حدس زد پیش نمایش بعدی از سری بازی های “ندای وظیفه” هم به زودی منتشر شود،چرا که این سری اول شخص هر ساله در ماه آبان عرضه می شدند، ولی فعلا خبری از شماره ی جدید بازی “ندای وظیفه” نیست. قبل ار انتشار شماره ی ششم بازی RE، عنوان دیگری با نام “عملیات راکون سیتی” قرار است چند ماه دیگر عرضه شود و لاقل تا آبان ماه، می توان جای خالی شماره ی ششم را پر کند و بازیکنان را خشنود سازد.

شماره ششم از بازی سوم شخص و ترسناک Resident evil در اواخر آبان سال 91 برای پلاتفرم های Xbox360,PS3  و کامپیوتر های خانگی عرضه می شود.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. خیلی خوشحالم که این سری رو باز کارگردان خیلی خوب رزیدنت اویل 4 میسازه . برای من که بهترین رزیدنت و یکی از بهترین بازیهام رزیدنت 4 بود . امیدوارم آقای کوبایاشی این بازی رو هم مثل شماره 4 جذاب و اعتیاد آور و فوق العاده بسازن

  2. آره منم با دوستمون موافقم اصلا رزیدنتی که با لیان شروع بشه ارزش داره ادم وقتشو بذاره (: سفارش دادم تو راه Be success
    در ضمن هیچی Devil May Cry نمیشه |:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *