متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

طرفداران Alan wake بر روی PC

12345 (بدون نظر)
Loading...
97

باور کنید یا نه، تنها دل خوشی من به انحصاری بودن یکی از آن بازی هایی بود که در سبک خودش حرف اول را می زد و بازی های هم سبکی که از گذشته می آمدند، تقلیدی از این بازی جدید در آینده بودند. 

بله بازی سوم شخص Alan wake آن نویسنده ی دوست داشتنی همان بازی خوب و انحصاری برای کنسول Xbox360 بود که در سال ۲۰۰۵ معرفی و در سال ۲۰۱۰ منتشر شد.

حال نمی دانم چرا که سازنده گان و تیم سازنده ی این بازی تصمیم دارند این عنوان را از انحصار در آورند و این بازی را برای کامپیوتر های خانگی عرضه کنند. تاریخ دقیق عرضه ی نسخه ی PC بازی در دست نیست، ولی انتظار می رود در اوایل ۲۰۱۲ منتشر گردد. مسئولیت انتشار نسخه ی کامپیوتری بازی را یک تیم کوچک از شرکت رسمی سازنده ی بازی یعنی Remedy بر عهده دارد.

Alan Wake نویسنده ی معروفی در ژانر داستان های ترسناک است که مدتی تصمیم گرفته داستانی ننویسد و وقت خود را با همسرش در یکی از مکان های تفریحی و زیبا بگذراند، اما این سفر برای وی بدترین خاطرات را ایجاد می کند و Alan وارد ماجراجویی می شود که معادله ای بسیار پیچیده دارد. این بازی یکی از آنهایی است که می توان آن را در مقابل Dead Space 2 قرار داد، به این دلیل که بسیار با عناصر ترسناک خود بازی شده و بازیکن را تا حد مرگ می ترساند. کافی است این بازی را با هدفون و در نیمه شب بازی کنید تا چاشنی یک ترس واقعی را به طور رسمی بچشید. نسخه ی مکمل این اثر با نام “کابوس آمریکایی” در ۲۲ Feb به طور رسمی و انحصاری روی شبکه ی لایو Xbox360  قرار می گیرد. در ادامه باید گفت که بازی Alan wake 2 نیز قرار است ساخته شود و این بار سازنده گان داستانی بسیار پیچیده تر از شماره ی اول را ترتیب داده اند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. امیر می‌گوید

    بالاخره یک خبر خوشحال کننده شنیدیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باور کنید یا نه، تنها دل خوشی من به انحصاری بودن یکی از آن بازی هایی بود که در سبک خودش حرف اول را می زد و بازی های هم سبکی که از گذشته می آمدند، تقلیدی از این بازی جدید در آینده بودند.