سرگرمی روز جمعه : پیدا کردن راه حل در روز جمعه

سرگرمی روز جمعه : پیدا کردن راه حل در روز جمعه
  • 1390/12/12
  • مهرداد ارجمندی
  • 2

سرگرمی روز جمعه : پیدا کردن راه حل در روز جمعه

یک هفته تقریبا طولانی دیگر نیز تمام شد. پس یک استراحت کوتاه در آخرین لحظات وقت اداری و یا اولین ساعات شروع یک روز تعطیل زیبا می تواند حسابی شادی بخش باشد. خوب پس چرا کمی به خودتان استراحت نمی دهید و آخر هفته را کمی ریلکس نمی کنید ؟ در بازی این هفته قصد داریم یک بازی جالب را معرفی کنیم که در آن شما باید با حل یک شبه پازل که در واقع به نوعی ابتکار عمل نیاز دارد به پیش بروید. در ادامه بیشتر بازی را معرفی خواهیم کرد و خواهید دید که آخر هفته جالبی را با این بازی سپری خواهید کرد .

حل کردن !


در اولین مرحله که در واقع به نوعی مرحله آموزشی محسوب می شود ، شما باید نقاط اتصال را جابجا کنید تا بتوانید الگوهای درستی را بسازید. تنها کافی است که بر روی نقطه اتصال چپ کلیک کنید و سپس آن را نگه دارید و جایی که می خواهید ببرید .

توجه کنید که می توانید در گوشه بالا سمت چپ مشاهده کنید که در کدام مرحله قرار دارید و یا اگر بخواهید موزیک را در گوشه بالا سمت راست قطع کنید .

مشاهده می کنید که خیلی ساده و در عین حال خوب است …

در مرحله دوم دو آیتم اضافه می شود که باید نگران آنها باشید .

یک حرکت سریع کل الگو را درست می کند …

در مرحله سوم الگو به شکل ستاره ای می شود .

توجه کنید که متن نوشتاری که در بازی مشاهده می کنید دارای نقص گرامری است که باید به آن توجهی نداشته باشید چرا که یکی از اشکالات بازی محسوب می شود .

نزدیک تر شوید… بازی به شما اختیارات زیادی را می دهد تا بتوانید تغییرات گسترده ای در نحوه ی بازی برای خود داشته باشید.و جالب است که بدانید شما می توانید راه حل هایی منحصر به فرد برای خودتان داشته باشید که شبیه هیچ کس دیگری نباشد.

موفق شدید !

با شروع مرحله چهارم الگو ها کم کم پیچیده می شوند و کم کم باید صبر و دقت بیشتری را صرف کار کنید . با توجه و دقت و تجربه می توانید بازی را به اتمام برسانید .


موفق باشید و امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته خوبی داشته باشید.

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید.

منبع : How-To Geek

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. ببخشید، به نظر شما لو دادن مراحل و روش حل کردن معماها از جذابیت بازی کم نمی کنه ؟!
    هر مطلبی که درباره ی سرگرمی روز جمعه گذاشتید، بعضی از مراحل رو توش لو دادین !!
    بهتر نیست که بازی رو با نقد کردن معرفی کنید مثل کاری که خیلی از سایت ها انجام می دن، مثلاً pcday، gamefa، sohait، far30it یا nodiran که با نقد کردن، بازی رو معرفی می کنند و مراحل رو لو نمی دن.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *