متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نوکیا ۸۰۸ PureView بهترین گوشی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۲

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

نوکیا جایزه “بهترین گوشی موبایل، دستگاه یا تبلت در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۲” را برای تولید ۸۰۸ PureViewNokiaاز آن خود کرد.

تصمیم‌گیری برای اعطای این عنوان توسط یک پنل متشکل از خبرنگاران برتر و تحلیلگران حاضر در کنگره صورت گرفت.

 

یو هارلو، مدیر ارشد اجرایی گوشی‌های هوشمند، بعد از گرفتن جایزه به وبلاگ جهانیConversations نوکیا گفت:«این جایزه خارق‌العاده است زیرا نشان می‌دهد تجربه مشتری نیز اهمیت دارد و به حساب می‌آید. این جایزه هم برای فناوری ونیز برایروشی که فناوری در ایجاد تجربه خارق‌العاده برای مشتری به کار گرفته شده نیز اعطا شده است. در ۸۰۸ PureViewNokiaتصویربرداریخارق‌العاده است، صدا خارق‌العاده است، فناوری مسیریابی فوق‌العاده است.»

«اینها اولین بازتاب‌هایی هستند که ما از اجرای استراتژی‌هایمان دریافت می‌کنیم. ما بازگشته‌ایم. برای آنکه ما محصولات خوبی به مشتری‌هایمان ارائه می‌دهیم و این تنها آغاز ماجرا بوده و هنوز خیلی چیزها در راه است.»

هارلو با تاکید بر اینکه هنوز جایی برای خشنودی و رضایتمندی از خود وجود ندارد افزود: «ما کارهای زیادی پیش رو داریم و هنوز یک ماجراجو هستیم. ما می‌خواهیم مانند سال گذشته عمل کنیم تا این نتایج عالی را به دست آوریم.»

ارسال شده توسط:

حمیدرضا نیکدل (مدیر روابط عمومی نوکیا در ایران)

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
  1. hamed می‌گوید

    salam.chera gushi man rah andazi emil kar nemikone .,nokia c6 00

  2. X می‌گوید

    baba hame midoonan gooshihaye Nokia cherte !

  3. سعید می‌گوید

    گوشی فقط سامسونگ galaxy s3 gt i9300

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوکیا جایزه "بهترین گوشی موبایل، دستگاه یا تبلت در کنگره جهانی موبایل 2012" را برای تولید 808 PureViewNokiaاز آن خود کرد.