متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بزرگترین پروژه ی قرن (Assassin Creed III)

12345 (بدون نظر)
Loading...
113

پس از اینکه شرکت بازی سازی یوبی سافت بازی Assassin’s Creed III  را تایید کرد، یک تصویر ویژه و خاص از این بازی منتشر شد که بیان گر اطلاعات بسیار جالب و مختصری از دورانی بحرانی از تاریخ بود که شماره ی سوم از سری فوق العاده ی  Assassin’s Creed در آن اتفاق می افتد. در واقع از نظر مورخان این دوره مربوط به نیمه ی دوم از قرن ۱۸ میلادی می باشد. زمانی که اولین افراد و ژنرال های امریکایی، سوار بر اسب و با استفاده ار تفنگ های سر پر جنگ های داخلی را برای بدست آوردن قدرت و توسعه ی محدوده ی خود، آغاز کردند.

دوران انقلاب و مستعمره ی  آمریکا برشی از تاریخ است که این بار یکی از افراد فرقه ی آدم کش ها در آن به کشتن معبد داران زمان خود خواهد پرداخت. با توجه به تصویر روی دیسک بازی، می توان دریافت که شخصیت اصلی از سلاح ها و توانایی های جدیدی برخوردار است که یکی از آنها، قابلیت حمل تپانچه و تبر خواهد بود.

از این تصویر مشاهده شده، می توان به راحتی درگیری هایی را مشاهده کرد که در قاره ی آمریکا به وقوع پیوسته است و هم چنین وجود تیر و کمان نیز از لیست سلاح های موجود در بازی، تایید شده است.  در این شماره که به گفته ی تیم سازنده بزرگترین اثر از سری Assassin’s Creed است همه چیز فرق کرده و این بار مشخص نیست که کدام یک از نسل های دزموند قرار است سرنوشت تاریخ را عوض کند. سری Assassin’s Creed رو به مدرن تر شدن می رود و اگر این گونه پیش برود وارد مرحله ای خواهد شد که به جای سلاح های سردی همانند : تبر و شمشیر، سلاح های گرم وارد مرحله ی اکشن و آدم کشی می شوند.

آخرین شماره از سری Assassin’s Creed با حضور شخصیت ایتالیایی یعنی Ezio به پایان رسید و ما در شماره ی سوم با یک داستان جدید، یک شخصیت جدید و در کل فضایی کاملا جدید و متفاوت روبرو هستیم. معماری های منحصر به فرد قرن ۱۸، محیط سازی ها و فرهنگ های آن دوره چیزی است که همواره در سری Assassin’s Creed بسیار مورد توجه قرار می گرفت.

جالب است بدانید که مجله ی معروف Game Informerدر رابطه با تصویر منتشر شده از شماره ی  سوم بازی Assassin’s Creed این گونه بیان کرده که ” در این تصویر شخصیت بازی در حال قتل اولین رییس جمهور آمریکا یعنی George Washington با آن تیشه ای است که در دست دارد”

هم چنین پایگاه اینترنتی Best Buyاعلام کرد که از Assassin’s Creed III در تاریخ ۵ مارس و در کنفرانس بزرگ بازی ساز ها و ناشران بازی های رایانه ای  در سال ۲۰۱۲، پرده برداری خواهد شد.

Yves Guillemot  از اعضای شرکت بازی سازی یوبی سافت اعلام کرد که ” بازی Assassin’s Creed III بزرگترین بازی در تاریخ این شرکت(Ubisoft) در زمان انتشار است” به گفته ی سازنده گان بازی، Assassin’s Creed III در تاریخ ۳۰ اکتبر منتشر خواهد شد و سازنده گان به شدت روی این پروژه وسواس به خرج دادند و تمام تمرکز خود را روی بزرکترین پروژه ی تاریخ  شرکت یوبی سافت، گذاشته اند.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. محسن می‌گوید

  بهرانی = False
  بحرانی = True

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   ممنون دوست عزیز که متذکر شدید
   اصلاح شد

 2. SinaX8 می‌گوید

  بعد از انتشار دموی اول مطلب جدیدی منتشر نشد راجع به بازی؟

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   فعلا چیزه تازه ای نیست

  2. SinaX8 می‌گوید

   این وب سایت با نگاه موشکافانه ی جالبی به این دموی بازی پرداخته منظورم از این جور خبرا بود میثاق جان ، ممنون از پاسخ سریعتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از اینکه شرکت بازی سازی یوبی سافت بازی Assassin's Creed III را تایید کرد، یک تصویر ویژه و خاص از این بازی منتشر شد که بیان گر اطلاعات بسیار جالب و مختصری از دورانی بهرانی از تاریخ بود که شماره ی سوم از سری فوق العاده ی Assassin's Creed در آن اتفاق می افتد. در واقع از نظر مورخان این دوره مربوط به نیمه ی دوم از قرن 18 میلادی می باشد. زمانی که اولین افراد و ژنرال های امریکایی، سوار بر اسب و با استفاده ار تفنگ های سر پر جنگ های داخلی را برای بدست آوردن قدرت و توسعه ی محدوده ی خود، آغاز کردند.