متفاوت ترین مجله اینترنتی ...
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
6 دیدگاه
 1. vahed می‌گوید

  ممنون دوست عزیز مطلب خیلی خوبی بود ولی یک نکته رو در مورد لوگوی لندن ذکر نکردین و اون اینکه این لوگو یک نماد فراماسونی هستش اگه یکم دقت کنین می بینینین ZION یا همون صهیون نوشته اثباتش هم اینکه ۲ اول با ۲ آخر اصلا شبیه بهم نیشتند.ممنون

  1. مهرداد ارجمندی می‌گوید

   دوست عزیز ممنون از حسن توجه شما

  2. babak می‌گوید

   افرین بر شما جوانان اگاه

 2. omid می‌گوید

  به نظر شما چه چیزی رو نشون میده؟

  این آرم ظاهرا عدد ۲۰۱۲ رو به شکل هندسی نشون میده. عددهای ۲ و ۰ و ۱ و ۲ که نام لندن و نشان المپیک هم داخل اونها قرار گرفته.
  اما به نظر میرسه این آرم چیزی فراتر از یک نشان ساده باشه. با کمی دقت متوجه میشیم که عددهای به کار رفته در این آرم چند حرف انگلیسی رو نشون میده.
  رقم ۲ اولی به شکل حرف z، رقم ۰ به شکل حرف o، رقم ۱ به شکل حرف i و رقم ۲دومی به شکل حرف n هست که این حروف در ترکیب باهم کلمه zion رو تشکیل میدن. اگر دقت کنید دو تا رقم ۲ هم به شکلی متفاوت از هم طراحی شدند تا دو حرف مختلف رو نشون بدن.

  قسمت وسط این طرح هم شکل یک چشم رو تداعی میکنه که نشان فراماسونری و نمادی از دجال هست.

  اما zion یعنی چه؟ zion یاصَهیون واژه‌ای عبری است که از نام کوه صهیون گرفته شده و به سرزمین فلسطین اصلی(اسرائیل) و اصطلاحا به ارض موعود قوم بنی اسرائیل اطلاق می‌شه. مترجم گوگل نیز این کلمه رو به معنی بهشت ترجمه میکنه که احتمالا همون سرزمین موعود هست.

  این آرم به طرز عجیبی شبیه موزه یهودی هولوکاست در آلمان ساخته شده. و اینجاست که ارتباط این آرم با واژه صهیون بیشتر مشخص میشه.
  http://monji-a.blogfa.com/post-187.aspx

 3. امید می‌گوید

  نکته ی خیلی خیلی جالب در مورد المپیک لندن که خودم اول باورش نمیکردم اما با مراجعه به سایت های رسمی ازش مطمئن شدم اینه که نماد این المپیک(هر المپیکی یه عروسک به عنوان نمادش داره) یه موجود کوچولو و دوست داشتنی و تک چشم
  هستش!!!!!!!!!!!!!!
  باورتون میشه؟!!!!!!!!!!
  یه موجود با یه چشم وسط پیشونیش!!!!!!!!!

  1. Cina می‌گوید

   درسته. معنی لوگوی المپیک ۲۰۱۲ لندن همون zion یه صهیون هست. و اون عروسکی که شما میفرمایید با یک جستجوی ساده اسمش رو میتونین پیدا کنین. مندویل (شاید فارسیشو بد نوشته باشم. ترکیب man + evil) یا همون مرد شیطانی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بعد از گذشت صد ها سال ، حالا دیگر المپیک به یک جشن جهانی تبدیل شده تا هر از چند سالی مردمان جهان را از نقاط مختلف جهان به دور هم جمع کند تا در صلح کنار یکدیگر به شادی و مسابقه بپردازن