ابزار Palette Creator برای درست کردن پالت های رنگ در فوتوشاپ

  • 1391/1/20
  • حدیث دلبرد
  • 1

آیا معمولا در طراحی سایت رنگ مناسب خود را نمی یابید ؟

Palette Creator یک افزونه یا نرم افزار کاربردی برای گوگل کروم است که به شما کمک می کند تا پالت های رنگی متفاوتی تهیه کنید و رنگ مورد نظر خود را از آن استخراج کنید .

این نرم افزار به شما کمک می کند تا رنگ های متفاوت با درجات رنگی و شفافیت های متفاوت تهیه کنید و آن ها را در Colrd خود ذخیره کنید .       Palette Creator به راحتی برای شما این امکان را فراهم می کند که شما از بین باکس رنگها (رنگ های چیده شده ) یک رنگ را انتخاب کنید و رنگ های شبیه به آن را مشاهده کنید .از این طریق شما میتوانید شبیه ترین رنگ را به رنگ موجود بیابید .بایک اشاره (منظور از اشاره سیگنال کوتاه موس به پالت می باشد مثل ضربه کوچک) میتوانید  حالت دیداری پالت رنگ را به FULLSCREEN تغییر داده تا رنگ ها را به طور کامل ببینید و گزینه دقیق را برای ذخیره کردن انتخب کنید .

این برنامه دارای یک رابط نرم افزاری قوی است که به شما اجازه می دهد رنگ های جدیدی رابا درجات مختلف  تولید کنید.علاوه بر این شما می توانید این رنگ های تولید شده را در فوتوشاپ و Illustrator و GIMP بکار ببرید .

رنگ ها با درجات گرادیان و پالت دسته بندی شده رنگ ها (به باکس رنگ در فوتوشاپ یا نرم افزار PAINT) توجه کنید .همچنین می توانید با استفاده از که متشکل از HSL، RGB و HEX. برای RGB و HSL، تغییراتی را در درجات و شفافیت های رنگ ها حاصل کنید .این نرم افزار گزینه هایی را برای شما فراهم آورده اند هر سه گزینه جمع کننده رنگ ، شامل HSL (رنگ، اشباع ، درخشندگی) ، RGB (قرمز ، سبز و آبی) و کدهای HEX.) می باشد .

شما می توانید درجات مختلفی از رنگ ها را در هر سه گزینه تو لید کنید .همچنین با استفاده +/- می توانید رنگ ها را از پالت کم یا زیاد کنید . همچنین با یک ضربه کوچک میتوانید ترتیب رنگ ها را از اول به آخر و بالعکس عوض کنید .شما با کلیک بر آیکن چشم می توانید پالت را FUULSCREEN کنید .در آخر می توانید با ذخیره رنگ ها و نام های آن ها برای همیشه از این رنگ ها استفاده کنید .بعد از اینکه این رنگ های جدید را ذخیره نمودید می توانید از آن ها در سایر نرم افزار های تصویر پردازی مثل فوتوشاپ بکار ببرید .

هنگامی که به Colrd وارد می شوید می توانید از خصوصیات دیگر این ابزار استفاده کنید این ویژگی که Discover نام دارد به شما در کشف رنگ های جدید با درجات و… مختلف کمک می کند .علاوه بر این می توانید یک سری از رنگ ها را با توجه به تاریخ تولید و تهیه آنها فیلتر کنید و از آن   ها استفاده کنید .

Palette Creator یک ابزار برای کاربران کروم است که امکان استفاده بهتر از این مرورگر برای تولید رنگ های مختلف فراهم می کند.

دانلود افزونه  Palette Creator از دنياي افزونه گوگل كروم

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. بازتاب: پی سی مرورگر | مرجع دانلود مرورگر و افزونه » Blog Archive » ابزار Palette Creator برای درست کردن پالت های رنگ در فوتوشاپ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *