متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Crysis 3 تایید شد !

12345 (بدون نظر)
Loading...
91

در یکی از مقاله هایی که چند وقت پیش نوشتم و در این مجله ی اینترنتی منتشر شد، احتمال خبر معرفی شدن بازی Crysis 3 با درصد ۲۰، تخمین زده شده بود. اما امروز که سری به سایت GameSpot زدم متوجه شدم که بازی Crysis 3 توسط EA به طور رسمی تایید شده است و این خبر تا حدی مرا هیجان زده کرد. به دلیل اینکه سری بازی های کرایسیس با تاخیر چند ساله عرضه می شدند. ولی این بار قضیه متفاوت خواهد بود.

شماره ی سوم از عنوان اول شخص کرایسیس ۳، در بهار ۲۰۱۳ راهی خانه های شما خواهد شد. در این نسخه داستان بازی در سال ۲۰۴۷ اتفاق می افتد و این بار شاهد بازگشت دوباره ی  شخصیت اصلی در سری کرایسیس یعنی  Prophet  خواهیم بود.

کرایسیس ۳ با همان موتور گرافیکی Cryengine ساخته می شود و افرادی که این نسخه از بازی را پیش خرید کنند، از امکانات بیشتری نسبت به نسخه ی اصلی بهره مند خواهند شد و به جای نسخه ی اصلی، نسخه ای با نام Crysis 3 Hunter Edition را دریافت خواهند کرد.

تصاویر منتشر شده از این نسخه ی جدید، نشان می دهند که محیط ها و فضاهای این شماره، باز هم موقعیت های شهری  دارند که با نسخه ی اولیه یعنی  محیط های جنگلی و سر سبز ترکیب شده اند !

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. علی می‌گوید

  نام شخصیت اصلی بازی الکاتراز است نه پرافت

  1. نام شما... می‌گوید

   تازه یه جورایی همین پرافکت شخصیت اصلیه

 2. نام شما... می‌گوید

  هنوز نیومده ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در یکی از مقاله هایی که چند وقت پیش نوشتم و در این مجله ی اینترنتی منتشر شد، احتمال خبر معرفی شدن بازی Crysis 3 با درصد 20، تخمین زده شده بود. اما امروز که سری به سایت GameSpot زدم متوجه شدم که بازی Crysis 3 توسط EA به طور رسمی تایید شده است و این خبر تا حدی مرا هیجان زده کرد. به دلیل اینکه سری بازی های کرایسیس با تاخیر چند ساله عرضه می شدند. ولی این بار قضیه متفاوت خواهد بود.