متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ال جی موفق به کسب جوایز طراحی Red Dot و IF Design گردید

12345 (بدون نظر)
Loading...
140

هیئت داوران متشکل از ۳۰ نفر به بررسی ۴۵۰۰ محصول از ۱۸۰۰ تولید کننده در ۶۰ کشور پرداخته و در نهایت ال جی توانست ۱۲ جایزه طراحی Red Dot  به همراه دو نشان افتخار کسب نماید.

موفقیت ال جی در Red Dot 2012 در پی کسب ۱۴ جایزه در میان ۲۹۲۳ از رقبای خود دراین سال بود.LG Optimus 2.0 که دارای یک رابط کاربردی تحت سیستم عامل آندروید در تلفن های هوشمند می باشد، موفق به دریافت جایزه برای طراحی منحصر به فرد رابط کاربردی خود گردید. همچنین ال جی بخاطر مسئولیت پذیری نسبت به محیط زیست در بسته بندی پرینتر های مدل  MACHJET خود در استفاده از مواد قابل بازیافت جایزه دیگری نیز کسب نمود.

برخی از محصولات که موفق به دریافت جایزه طراحی Red Dot گردیده اند عبارت اند از:

تلویزیون هوشمند سه بعدی مدل LM9600

این تلویزیون علاوه بر تکنول‍و‍‍ژی ۳D جدید و عملکردهای  Smart TVپیشرفته از طراحی جدید LG CINEAMA SCREEN نیز بهره می برد. این تلویزیون با قاب بسیار ظریف طراحی شده و ‌یادآور صفحات بزرگ نمایش در سینما ها می باشد و مکمل زیبایی دکوراسیون داخلی  می باشد.

کنترل جادویی ال جی

ریموت کنترل جدید و جادویی LG با استفاده از روش های جدید و نو آورانه در نحوه کنترل کردن تلویزیون از جمله صدا، چرخش دست ، اشاره کردن و حرکت دادن، جایگزین ریموت کنترل های متداول با دکمه های فشاری شده است.

LG Styler

LG استایلر یک کمد ویژه با طراحی منحصر به فرد جهت نگهداری از البسه می باشد که می تواند مکمل دکوراسیون داخلی هر اتاق خواب،‌ پستوی بزرگ و یا اتاق مخصوص شستشوی لباس ها باشد .

کنترل ها بر روی صفحه لمسی جلوی LG Styler قرار گرفته و دارای نور ملایمی می باشد. این   Styler  با استفاده از چرخه بخار چین و چروک و بوی ناخوشایند البسه را کاهش می دهد و همچنین با استفاده از رایحه دلنشین که به درون البسه تزریق می کند آنها را مرتب و نو نگه می دارد.

یخچال فریزر جدید ال جی

یخچال مدل GB2540AVAZ LG که از نوع فریزر پایین بوده بصورت مدرن،‌ شیک و بدون درز طراحی گردیده و دارای بیشترین گنجایش با آبریز باریک می باشد. دربهای این یخچال با همکاری شرکت Zero Clearance به گونه ای طراحی شده که قابل باز شدن تا ۹۰ درجه می باشد بدون اینکه به دیوار کناری برخورد کنند. استفاده از تکنولوژی کمپرسور خطی باعث گردیده رده مصرف انرژی آن A++ باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هيئت داوران متشكل از 30 نفر به بررسي 4500 محصول از 1800 توليد كننده در 60 كشور پرداخته و در نهايت ال جي توانست 12 جايزه طراحي Red Dot به همراه دو نشان افتخار كسب نمايد.