متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

لومیا ۹۰۰ برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
106

لومیا 900 برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟

موسسه تحقیقاتی iSuppli  در گزارشی اعلام کرد که گوشی لومیا ۹۰۰ نوکیا ، ۲۱۷ دلار برای شرکت نوکیا هزینه ساخت در بر دارد که تنها ۴۶ درصد قیمت ۴۵۰ دلاری رسمی عرضه شده در فروشگاه ها به شمار می آید .

در تحقیقی که این موسسه تحقیقاتی روی سخت افزار این گوشی به عمل آورده است مشخص شده که این شرکت با به کارگیری پردازنده تک هسته ای ۱۷ دلاری APQ8055  کوآلکام و محدود نگه داشتن مقدار DRAM  گوشی قادر به ارزان تمام کردن این گوشی شده است .

لومیا 900 برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟

این موسسه این موضوع را با گوشی Galaxy S II Skyrocket  سامسونگ که تنها در ایالات متحده توزیع شده است مقایسه کرده است که به دلیل استفاده از پردازنده دوهسته ای APQ8060  کوآلکام  ، ۸ دلار بیشتر قیمت دارد .

این موسسه در همین حال اعلام کرده است که با این وجود همچنان لومیا ۹۰۰ هزینه ساخت بیشتری نسبت به قیمت تمام شده آی فون ۴S  دارد که بیش از این و در تحقیق دیگری از این موسسه قیمت تمام شده آن تقریبا ۱۹۰ دلار اعلام شده بود .

این موسسه در گزارش خود ادعا کرده است که نوکیا به همراه مایکروسافت و کوآلکام با عرضه گوشی لومیا ۹۰۰ به دنبال تقلید از روش اپل در « رویکرد جامع به سخت افزار و توسعه همزمان نرم افزار » هستند و با استفاده از این رویکرد احتمالا خواهند توانست در آینده در برابر بازار گوشی آندروید حرفی برای گفتن داشته باشند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. Ali می‌گوید

    نوکیا اگه تو گوشیش از آندروید استفاده می کرد بهتر از ویندوز فون بود

  2. دانیال می‌گوید

    یه مسابقه هست بین ویندوز فون و بقیه سیستم عامل ها به اسمه Smoked By Windows Phone . این مسابقه حدودا ۹۰-۱۰۰ بار برگذار شده و ویندوز فون فقط ۵-۶ بار باخته و همیشه برنده شده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موسسه تحقیقاتی iSuppli  در گزارشی اعلام کرد که گوشی لومیا ۹۰۰ نوکیا ، ۲۱۷ دلار برای شرکت نوکیا هزینه ساخت در بر دارد که تنها […]