متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

به کمک PhotoStats در گوشی آیفون خود تصاویر خود را اینفوگراف کنید و از آنها لذت ببرید

12345 (بدون نظر)
Loading...
67

اگر تلفن شما آیفون است پس بهتر است که از دوربین آن به طور کامل استفاده ببرید . زمانی که هر روز تعداد زیادی عکس با دوربین گوشی خود می گیرید چیزهای خیلی زیاد و جالبی هستند که می توانید آنها را تجربه کنید . Photo Stats یک برنامه کاربردی است که به شما کمک می کند تا تصاویر خود را جلوه بهتری ببخشید . به کمک این برنامه می توانید اینفوگراف هایی تولید کنید که مکانهایی که آنجا بودید را بر روی تصاویر خود نشان دهید . برای روزی که آن را نگاه می کنید و به یاد آن روز می افتید .

چیز جالبی که در مورد این اینفوگراف ها وجود دارد این است که آنها خیلی قشنگ هستند و فعلا مختص کاربران آیفون است ( البته شاید در هنگامی که این مقاله را می نویسم نسخه آندروید آن هم آمده باشد ، بعید نیست ) با این حال این برنامه کاربردی هنوز رایگان نشده است و نسخه رایگان آن هم وجود ندارد . با این حال در برابر هزینه کمی که می پردازید چیز خیلی جالبی دریافت می کنید که می تواند به عکسهای شما جلوه ی خاصی بدهد .

ویژگی ها :

تبدیل کردن تصاویر دوربین آیفون به اینفوگراف های جالب

با بهای ناچیز ۹۹ سنت می توانید آن را از App Store دانلود کنید .

صفحه دانلود اپلیکیشن photostatsapp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر تلفن شما آیفون است پس بهتر است که از دوربین آن به طور کامل استفاده ببرید . زمانی که هر روز تعداد زیادی عکس با دوربین گوشی خود می گیرید چیزهای خیلی زیاد و جالبی هستند که می توانید آنها را تجربه کنید . Photo Stats یک برنامه کاربردی است که به شما کمک می کند تا تصاویر خود را جلوه بهتری ببخشید .