متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پایان داستان را خودت بساز

12345 (بدون نظر)
Loading...
121

اصولا سلیقه در انتخاب فیلم خیلی متفاوت است ، بعضی ها به فیلم هایی علاقه دارند که پایان خوبی داشته باشد و خوش و خندان تمام شود ، اما بعضی ها با فیلم هایی ارتباط برقرار می کنند که پایان چندان خوبی هم نداشته باشد . این تفاوت ها تاحدی است که گاه فیلمی در عین اینکه برای دسته ای بسیار زیبا و دوست داشتنی به شمار می رود ، برای دسته دیگر خیلی بی مزه است .

حالا برای اینکه این اتفق نیفتد محققان پخش کننده مدیایی را عرضه کرده اند که ذهن کاربر را می خواند و پایان فیلم ها را بر اساس علائق شان تغییر می دهد .

پایان داستان را خودت بساز

این سیستم که میند پلی (MyndPlay) نام دارد ، مجهز به یک هدست ثبت امواج الکتریکی مغز به وسیله برق ( EEG)  و همچنین نرم افزاری است که توسط یک شرکت لندنی طراحی شده است .

هدست میند پلی حسگری برای دریافت سیگنال های مغزی دارد که نورواسکای ، شرکت پیشگام در زمینه بازی های کنترل بدون دست ان را ساخته است . این حسگر سطوح تمرکز و آرامش کاربر را در زمان تماشای فیلم یا گوش دادن موسیقی یا انجام بازی های کامپیوتری و اپلیکیشن های گوشی همراه اندازه گیری و ثبت می کند .

زمانی که در حال تماشای فیلم با میند پلی باشید تمام واکنش های شما در مواجهه با صحنه ها و داستان فیلم توسط این دستگاه ثبت می شوند و پس از مدتی صحنه ها و روایت فیلم بسته به عکس العمل تان تغییر خواهد کرد . به طور مثال اگر در حال تماشای یک فیلم ترسناک هستید ، تمامی واکنش های ترس تان ثبت می شود و دستگاه از این اطلاعات به عنوان سر نخ استفاده می کند . اگر از یدن این فیلم خیلی ترسیده باشید سیستم پایانی را برایتان به نمایش می گذارد که شخصیتی که باعث ترس تان شده با سرنوشت بدی مواجه شده و خود به خود حذف می شود .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زمانی که در حال تماشای فیلم با میند پلی باشید تمام واکنش های شما در مواجهه با صحنه ها و داستان فیلم توسط این دستگاه ثبت می شوند و پس از مدتی صحنه ها و روایت فیلم بسته به عکس العمل تان تغییر خواهد کرد .