گرد و غبار را از من بگیر هوا را نه …!

گرد و غبار را از من بگیر هوا را نه …!
  • 1391/2/17
  • آزاد
  • 2

سال 2011 برای ال جی سالی همراه با نوآوری بود که ضمن ایجاد تحولاتی در صنایع تولیدی ، زندگی بشر را دچار تحولات مثبتی نموده اند. آخرین فناوری از این گروه منجر به تولید محصولی به نام جاروبرقی کمپرسور Follow me  گردید .

ال جی با استفاده از سیستم( ALRT ( Active Location Recognition Technology   که برای اولین بار در دنیا استفاده می شود این امکان را به مشتری می دهد که جارو برقی را همانند یک حیوان دست آموز تربیت شده به دنبال خود بکشاند ، آنقدر دقیق و حساب شده که فاصله خودش را با صاحبش حفظ می کند .

جارو برقی ال جی

سنسوری روی دسته کمپرسور Follow me  تعبیه شده که سیگنالهای موقعیت سنجی را ارسال می کند و سه سنسور تشخیص موقعیت که روی بدنه جاروبرقی قرار دارد این سیگنالها را دریافت می کنند و پس از آنالیز و تجزیه و تحلیل تصمیم می گیرند که جاروبرقی باید به کدام سمت حرکت کند .

اولین چرخ های مجهز به سیستم (  AFWT ( Active Follow Well Technology   در کمپرسور Follow me  استفاده شده است که حرکت بسیار نرم و گردش فوق العاده راحتی را برای شما به ارمغان می آورد . این سیستم برای گردش و تغییر مسیر کمپرسور Follow me   از کنترل دور موتورهای تعبیه شده روی چرخ ها استفاده می کند .

از انجا که سنسور دقیق جاروبرقی فقط سیگنال های ارسالی از سنسور روی دسته جاروبرقی را دنبال می کنند ، هیچگاه شلنگ کمپرسور Follow me پاره نخواهد شد در ضمن با کشیدن ناگهانی ، کمپرسور Follow me با اشیا و دیوارهای منزل برخورد نخواهد کرد .

جاروبرقی ال جی

سیستم فشرده سازی کمپرسور Follow me:

 ال جی با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد کمپرسور ضمن افزایش ظرفیت تا سه برابر بیشتر از جاروبرقی های بدون کیسه رقبا ، قدرت مکش ثابتی را در اختیار شما می گذارد. در ضمن کمپرسور هنگام تخلیه زباله از پخش شدن آن جلوگیری می کند .

سیستم انحصاری گردبادی کمپرسور Follow me :

توسط این سیستم مسیر هوای کمپرسور هیچگاه گرفته نخواهد شد و کمپرسور Follow me در هنگام پر یا خالی بودن ظرف ، قدرت مکش ثابتی دارد و در ضمن کل انرژی مصرفی به مکش تبدیل می شود .

جاروبرقی ال جی

موتور کم مصرف :

ال جی با استفاده از موتور کم مصرف جدید امکان صرفه جویی تا 25 درصد بیش تر از رقبا را به مشتریان می دهد . در این موتور جدید به جای آهن معمولی از آهن با پوشش سیلیسیم استفاده شده است .

سیستم محفظه دوگانه :

ال جی با قرار دادن موتور در داخل دو محفظه نویز حاصل از موتور را 10 درصد از رقبا کمتر نموده است ( نویز کمپرسور Follow me ، 74 دسی بل است ) .

تصفیه با سیستم کربن فعال ( HEPA 13 ) :

فیلتر هپا با 8 مرحله تصفیه جهت کاهش ذرات فوق ریز ، باکتری ها و بوهای زائد تا 99/95 درصد به پالایش هوای داخل منزل کمک می کند .

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. با سلام بنده خواهان تبادل لینک یا لوگو با وب سایت شما هستم در صورت موافقت، بنده سریعا لینک یا لوگوی سایت را در وب سایتم قرار می دهم با سپاس از شما

  2. بازتاب: بررسی منشأ گرد و غبار با پیشرفت علم و فناوری | عمران یار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *